Ntv Radyo Laterna : Programı'nda Şiirimle Ben de Varım

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,294
LÜLEBURGAZ
cfj60i0l3k030ve4c.jpg

Programı Aşağıdaki Linkten Dinleyebilirsiniz

Son düzenleme:

lecagot

Kıdemli Üye
2 Ara 2012
108
321
Hem "Laterna" isimli program hem de şiiriniz enfesmiş üstad. Sonbaharda tekrar dinleyeceğim bu programı. Arkadaşlar tüm programı dinlemenizi öneririm ancak benim gibi zamanı kısıtlı olanlar için Gürsel İleri'nin şiiri 50. dakikada başlıyor. Keyifli dinlemeler...

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,294
LÜLEBURGAZ
sevgili lecagot çok teşekkürler... programın tam olarak süresi 127 dakika 22 saniye... gerçekten her tarzdan hoşlananlara hitap eden çok keyifli bir program... Özge Ersu'yu tebrik etmek gerek... orada Ses dosyasını indir / Hedefi farklı kaydet diye bir indirme butonu var... o butona tıklayarak mp.3 albüm şeklinde programın tamamını bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,742
İstanbul
NTV'yi, aynı gruba ait radyo kanallarını, dergilerini takip etmiyorum.

Ancak söz konusu gönül dostumuz, Gürsel üstadımız ve onun şiiri olunca bir kereliğine bunu ihlal ettim.

Yüreğine sağlık, şiir çok güzeldi.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,294
LÜLEBURGAZ
NTV'yi, aynı gruba ait radyo kanallarını, dergilerini takip etmiyorum.

Ancak söz konusu gönül dostumuz, Gürsel üstadımız ve onun şiiri olunca bir kereliğine bunu ihlal ettim.

Yüreğine sağlık, şiir çok güzeldi.

sevgili dostum öncelikle çok teşekkür ediyorum... aslına bakarsan NTV'yi ve bu gruba ait radyo kanallarını, dergilerini bende takip etmiyorum... fakat bu programı ve benim de çok sevdiğim şiirlerimden birinin kullanıldığını öğrendiğimde, siz sevdiğim dostlarımla paylaşmadan edemedim... iyiki varsınız... :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Şu an hala dinliyorum, çok keyif aldım, şarkılar güzel, Gürsel'in şiir anonsu güzel, yumuşak bir program, her ne kadar biraz saatli maarif takvimi gibi olsa da arka planda çalan şarkılarla güzel bir dinleti.. Kutlarım Gürsel..

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,294
LÜLEBURGAZ
sevgili Haluk abi çok teşekkürler... sizler gibi dostlarım, sevenlerim var oldukça bu yolda başarı boynumuza borç...