Satın Aldığım Çizgi Romanların Dökümü!

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
Düzenli olarak aldığım çizgi romanları aşağıda sıralıyorum.Bazıları belki
artık yok ama birgün yayınlanırlarsa tekrar alacağım.Ayrıca ilginç bulduğum yeni çizgi romanlardan da aldıklarım oluyor.Forumumuzda
tarama yapıyorum;tarama yapanları da takdir ediyorum.Ama bir çizgi
roman sevdalısı olarak da yeni çıkan veya sürekli yayınlanan çizgi
romanların satın alınarak yayınevlerine destek olunması taraftarıyım.
Zagor Aylık
Zagor Klasik
Zagor Efsane-Oğlak
Zagor Maxi
Teks Altın
Teks Dizi
Teks Dev Albüm
Teks Almanak
Teks Maceraperest
Büyülü Rüzgar
Red Kit Aylık
Durango
Julia
Ken Parker
Lone Ranger
Kit Taylor
Kinova-Demirbaş
West
Wells Fargo
Johnny Hazard
Lilith
Eerie
Creepy
Deli Gücük
Tarkan
Tolga
Ustura Kemal
Abdülcanbaz

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
279
ankara
çok güzel bir seri caretta
güle güle daha nice yıllarda keyfini çıkarasın.

ayrıca bu site ve sizin gibi değerli diyardaşlar sayesinde hepimiz bu çalışmalardan yararlanabiliyoruz.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Arkadaşlar ben saymasam, evimi ve kitaplarımı seviyorum :Ğ.
Sürekli yer sıkıntısından yakınan biri olduğım hesaba katılırsa abarttım desem. Daha da abartırım da hem yaşlılık (gençken daha mı hızlı ve çabuk okuyorduk ne) hem de kankam frenliyor :). Meraklı Çizgi'nin sahibi Tayfun Bey söylemişti, "40 olunca çok şey fark edecek" diye doğru söylemiş :(.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
kanka. Yeri sorun etme ver bana ben saklarım senin yerine hani benden götürdüklerinle başla epeybir yer açılır. :) şaka hepsi sende kalsın allah yüzüne gülsün büyük koçaman bir yerin olsun iyilik ve şevkat dolu koca kalbin gibi.

:):9:2::2::2::2::22::22::22::31::31::34::49::49::49::37::37::37::45::45::45::44::44::44::89::89::89::89::89:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
...çizgi
romanların satın alınarak yayınevlerine destek olunması taraftarıyım...

Forumdan tüm maceralarını indirip arşivlediğim 4 ayrı kahramanın tamamlanmış setlerini satın almak için bir yayınevine mail gönderdim, henüz yanıt vermediler.

Kredi kartına taksit yapalarsa, en geç yaza doğru hepsini alacağım.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Forumdan tüm maceralarını indirip arşivlediğim 4 ayrı kahramanın tamamlanmış setlerini satın almak için bir yayınevine mail gönderdim, henüz yanıt vermediler.

Kredi kartına taksit yapalarsa, en geç yaza doğru hepsini alacağım.

Hocam, haddim değil ama bazılarını neredeyse sıfır ikinci elleri çıkıyor, öyle başlayıp yavaş yavaş tamamlama imkânı var mı Antalya'da. Ben şimdi okuyup sevdiğim için dev albüm Teksler'i öyle topluyorum. Başka türlü adamı çökertir. Bakmayın ben çok ama senelerin içinde yavaş yavaş toplandı.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Hocam, haddim değil ama...
Rica ederim değerli dostum, arkadaşlar arasında çok çok kişisel, mahrem olmayan konularda had-hudut mu olurmuş...

...bazılarını neredeyse sıfır ikinci elleri çıkıyor, öyle başlayıp yavaş yavaş tamamlama imkânı var mı Antalya'da. Ben şimdi okuyup sevdiğim için dev albüm Teksler'i öyle topluyorum. Başka türlü adamı çökertir. Bakmayın ben çok ama senelerin içinde yavaş yavaş toplandı.
Geçenlerde, Antalya'daki bütün sahafların bir arada bulunduğu Orduevi civarını dolaştım. Eli yüzü düzgün görünen birkaç tanesi "çizgi roman" deyince suratıma kötü kötü baktı... Hemen hepsi ders kitapları satarak geçiniyor. Gerçekten sahaf denilebilecek bir tanesi var, onda da çizgi roman yok. Daha doğrusu yok sayılır... Milyonlarca kitabın arasında, bir rafta bölük pörçük 20-30 kitap duruyor. Şöyle bir baktım, dişe dokunur bir şey göremedim. Çoğu, gazetelerin fasikül ekleri. Fazla zamanım da yoktu rafı iyi tarayamadım. Uygun bir günümde gidip iyice gözden geçireceğim.

Özetle, Antalya'da bahsettiğiniz yöntem olanaksız.

Setleri toplu halde almayı param çok olduğu için :) değil, çizgi roman sevgisini çocuklarıma da aşılamak istediğim için istiyorum. Ayrıca, 4 sete birden gerçekten uygun fiyat yaparlarsa, cilt başına ödediğim para ikinci el fiyatına gelebilir diye de düşündüm.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
sevgili Caretta Yayın evlerini desteklemen güzel. yayınlar almalıyız ki yenileri gelsin çizgi roman tutkunları bizler sadece siteden indirmek bizlere yetmiyor kütüphanelerimizin köşesinde de bulunsun istiyoruz herşey gönlünce olsun...