İngilizce çizgiroman indirme siteleri

İngilizce çizgiroman indirme siteleri

Genel Duyurular

Like Tree12Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-10-2012, 12:44   #1

•Rep Puanı : 10010
•Rep Seviyesi :
Connan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond repute
Soru İngilizce çizgiroman indirme siteleri
Herkese merhabalar. İngilizce çr indirenler bana site tavsiye edebilirler mi? Ben uzun süredir warez-bb sitesini kullanıyorum ancak son zamanlarda aradığım çrleri bulamaz oldum, linkler de çokça kırık çıkmaya başladı. Bu nedenlerle alternatif çr indirme siteleri bulmak istiyorum. Tavsiyelerinizi dinlemeye hazırım, şimdiden teşekkürler.
Connan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2012, 13:03   #2

uzung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 784152
•Rep Seviyesi :
uzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond repute
Şu adresi ziyaret ediniz. Sanırım sizi tatmin edecektir.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alt 26-10-2012, 14:25   #3

kral911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 19872
•Rep Seviyesi :
kral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond repute
eskiden çok indirmiş ingilizce çr..dilini anlamasamda bakıyordum..bu yüzden bu sitenin kıymeti ayrı benim için..çok kıymetli romanlara kavuştum sayenizde..siteyi kurana ve paylaşım(ve çeviri-balonlama) yapan dostlara tekrar teşekkürler...
kral911 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2012, 14:37   #4

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 751119
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Magazine 3k'yı da ziyaret edin.

Genelde avax da verilen çizgi romanları kopyalıyorlar gibi ama iyi tarafı mediafire linkleri vermeleri.

Konu direnc11 tarafından (26-10-2012 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.
direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2012, 20:30   #5

spikespiegel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 7508
•Rep Seviyesi :
spikespiegel has a reputation beyond reputespikespiegel has a reputation beyond reputespikespiegel has a reputation beyond reputespikespiegel has a reputation beyond reputespikespiegel has a reputation beyond reputespikespiegel has a reputation beyond reputespikespiegel has a reputation beyond reputespikespiegel has a reputation beyond reputespikespiegel has a reputation beyond reputespikespiegel has a reputation beyond reputespikespiegel has a reputation beyond repute
çizgi diyarı ne güne duruyor
ama yinede istersen bence en hızlısı torrent kullanmak
cobra likes this.
spikespiegel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2012, 20:56   #6

•Rep Seviyesi :
Connan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond reputeConnan has a reputation beyond repute
Tavsiye edilen linkler çok güzel ve daha şimdiden bir çok çr indirdim, tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler.
Çizgidiyarı sitesi son günlerde en çok ziyaret ettiğim site haline geldi. Ama yabancı bazı çrleri burada bulamıyorum, bu nedenle ingilizce site sormuştum.
Nazar değmesin, çizgidiyarı sitesi gerçekten harika bir ortam, ne yorum yapsam inanın yeteri kadar tarif edemem. Emek veren herkese çok teşekkür ederim.
Yine de konu açılmış iken eklemek istediğim bir husus var. Herkesin emeğine saygı duyuyorum, ama bence tarama konusunda bir standart belirlenmesi ve tüm serilerin bu kapsamda yenilenmeye başlanması çok güzel olurdu. 300 dpi standart olabilir, bu konuda yazılan mesajları da okudum. İnşallah bir süre sonra bu sitedeki hazine değerindeki arşivi kaliteli halleri ile bulmak mümkün olur.
Connan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2012, 21:12   #7

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 751119
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Alıntı: Connan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tavsiye edilen linkler çok güzel ve daha şimdiden bir çok çr indirdim, tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler.
Çizgidiyarı sitesi son günlerde en çok ziyaret ettiğim site haline geldi. Ama yabancı bazı çrleri burada bulamıyorum, bu nedenle ingilizce site sormuştum.
Nazar değmesin, çizgidiyarı sitesi gerçekten harika bir ortam, ne yorum yapsam inanın yeteri kadar tarif edemem. Emek veren herkese çok teşekkür ederim.
Yine de konu açılmış iken eklemek istediğim bir husus var. Herkesin emeğine saygı duyuyorum, ama bence tarama konusunda bir standart belirlenmesi ve tüm serilerin bu kapsamda yenilenmeye başlanması çok güzel olurdu. 300 dpi standart olabilir, bu konuda yazılan mesajları da okudum. İnşallah bir süre sonra bu sitedeki hazine değerindeki arşivi kaliteli halleri ile bulmak mümkün olur.

Pek çok özelliğiyle sanal bir platform olmanın çok ötesine geçti forumumuz. Dostluğun çok önemsendiği bir yerdesin sevgili Connan. Burayı keyifli bir hale getiren şey biraz da bu dostluk. Ortak bir çaba ile elinden geleni yapmaya çalışan dostlarımız sayesinde içeriğimiz de sürekli zenginleşiyor.

Bahsettiğin tarama yenileme faaliyetleri bir koldan devam ediyor. Zaman alacak işler elbette bunlar. Ama olsun acelemiz yok. Elbette bu çabaya destek veren dostların sayısı arttıkça bu süreç kısalacaktır.

Sadece taramaların yenilenmesi değil yapacaklarımız, daha pek çok projemiz var. Zamanla hepsi ete kemiğe bürünür.

Yabancı dilde çizgi roman paylaşımları ile ilgili forumumuz biraz sıkıntılı. Ben de dahil birkaç arkadaşımız kırık linkleri yeniliyor ya da yeni yüklemeler yapıyor. Ancak sorunlu paylaşım sayısı çok fazla. Bu düzenleme aylar alacak. Belki sen de bu bölümde destek verebilirsin. Yabancı sitelerden indirdiğin çizgi romanları forumumuzda paylaşabilirsin. Bu faaliyeti de kendi linklerimizi yaratarak gerçekleştiriyoruz. Aksi takdirde kısa süre içinde taşıma linkler kırılıyor. "Yabancı Dilde Çizgi Roman Paylaşımları"na dair bir duyuru yayınladık. İlgi duyarsan ve katkı verebileceğiin düşünürsen göz atman faydalı olacaktır.

Sevgiler.
direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2012, 23:47   #8

•Rep Puanı : 225035
•Rep Seviyesi :
daltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond reputedaltas has a reputation beyond repute
Uzun yıllar boyunca çok sık takip ettiğim bir Comics sitesi "Kaskus" idi. Son birkaç yıldır yakasını bırakmıştım. Adresi ve hatta içerik bile değişmiş ama yine de buldum. İçerikdeki bilgiler ne kadar güncel ve linklerin çalışıp çalışmadığını bile bilmiyorum. Eğer eskisi gibi çalışıyorsa her çeşit Amerikan kökenli (Diğerleriyle ilgilenmediğim için var mı yok mu bilmiyorum) Comicleri burada güncel linklerle bulmak mümkündü. İlgililerin takibe almasında yararlı olduğunu düşündüğüm bir sitedir.

serifengin likes this.
daltas isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2012, 03:52   #9

dickens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
dickens is on a distinguished road
Standart Devasa bir site
Benim indirme yaptığım site:

Sitede hem ingilizce hem diğer dillerde -rusça, italyanca, fransızca vs.- çizgi romanlar var. Çizgi romanlar kendi sunucusunda barındırıldığı için indirmesi kolay oluyor.
iki yolla inceleme yapabilirsiniz.

1. Aratarak
2.Topics menüsünden konularına göre tasnif edilmiş ftp klasörlerine girerek.

Benim kullandığım yöntem aradığım derginin adını yazdıktan sonra arama sonuçlarının altında çıkan toplu linkleri Excel'e aktarmak, ardından Excel sayfasından ilgilendiklerimi seçerek topluca indirmek.
Tek tek indirmek isterseniz arama sonuçlarında kapak resimlerini de görebilirsiniz.
Balonlama yapan arkadaşların da 1 numaralı sitesi olacağına eminim.
Kolay gelsin...
serifengin, cobra and Melih41 like this.
dickens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2012, 00:42   #10

•Rep Seviyesi :
Alıntı: direnc11´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Pek çok özelliğiyle sanal bir platform olmanın çok ötesine geçti forumumuz. Dostluğun çok önemsendiği bir yerdesin sevgili Connan. Burayı keyifli bir hale getiren şey biraz da bu dostluk. Ortak bir çaba ile elinden geleni yapmaya çalışan dostlarımız sayesinde içeriğimiz de sürekli zenginleşiyor.

Bahsettiğin tarama yenileme faaliyetleri bir koldan devam ediyor. Zaman alacak işler elbette bunlar. Ama olsun acelemiz yok. Elbette bu çabaya destek veren dostların sayısı arttıkça bu süreç kısalacaktır.

Sadece taramaların yenilenmesi değil yapacaklarımız, daha pek çok projemiz var. Zamanla hepsi ete kemiğe bürünür.

Yabancı dilde çizgi roman paylaşımları ile ilgili forumumuz biraz sıkıntılı. Ben de dahil birkaç arkadaşımız kırık linkleri yeniliyor ya da yeni yüklemeler yapıyor. Ancak sorunlu paylaşım sayısı çok fazla. Bu düzenleme aylar alacak. Belki sen de bu bölümde destek verebilirsin. Yabancı sitelerden indirdiğin çizgi romanları forumumuzda paylaşabilirsin. Bu faaliyeti de kendi linklerimizi yaratarak gerçekleştiriyoruz. Aksi takdirde kısa süre içinde taşıma linkler kırılıyor. "Yabancı Dilde Çizgi Roman Paylaşımları"na dair bir duyuru yayınladık. İlgi duyarsan ve katkı verebileceğiin düşünürsen göz atman faydalı olacaktır.

Sevgiler.

Elimdeki çizgiromanları paylaşıma sunmak için mediafire'da hesap açtım ancak nedense upload yaptığım dosyaları göremiyorum. Sayfanın ortasında upload barı çıkıyor, ama bir türlü tamamlanmıyor. Mediafire kullanım yardımı veren bir köşemiz mevcut mu ?

Bookmarks

Seçenekler
Stil