Çizgiroman bağış

merkal

Kıdemli Üye
3 Ocak 2012
131
289
Ankara
Forumdaki tüm arkadaşlara selamlar!

Ankara'da ikamet eden ilgilenen bir arkadaşa elimdeki Teks (maceraperest), Conan (lal yayıevi), Corto Maltese (dost), Ken Parker, Nathan Never, Dylan Dog vs. Kitaplarını bağış olarak vermek istiyorum. Kitapları Evimden elden teslim edeceğim. Kargo ile gönderim yapılmayacaktır.

İrtibat telefonum: 05547655623

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
nathan ve conan'lara talip olurum ama kargo yapmamanızı anlayamadım... :)

merkal

Kıdemli Üye
3 Ocak 2012
131
289
Ankara
Arkadaşlar Ankara'dan Ömer Arslan Bey'e gitmiştir. Diğer Arkadaşlar adına üzgünüm.

Tanışmak görüşmek isteyen Arkadaşlara telefonum açıktır. Gösterdiğiniz ilgiye teşşekkürler...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Her zamanki gibi çizgi roman konusunda bütün açgözlülüğümle telefon açmaya karar verdim ancak iki saniye kadar ayıp olur mu diye düşündüm işte o iki saniyede olan olmuş, telefon meşgulde.. yaklaşık 30 meşgul aramadan sonra beyefendiye ulaştım, kitapları kaptırmışım.. Sonuç olarak yine bir çizgi romansevere gitti, gitti ama ben yaklaşık bir on gün uyuyamam..Gitti ahh gitti, canım corto'lar, Ken parkerler, nathanlar...Ah..
Sahibine hayırlı olsun..

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
279
ankara
merkal dan gelen hediye çizgi romanlar

merkal dan hediye çizgi romanlara dair:
arkadaşlar sevgili dostumuz merkal ankara da oturanlar için elindeki çok kıymetli çizgiromanları bağışlamak için ilan vermişti. saniyeler içerisinde hemen sahip olduğum ç. romanlar ve telefon sohbetimiz hakkında birşeyler söylemek istiyorum (konu kapandığı için yeni konu açtım)

merkal a çok teşekkür ederim. kendisi sadece beni sevindirmekle kalmadı. bu hediyeyi vermekle yeni bir hediyeleşme zinciri kurdu. çünkü bu eserler benden sonrada diğer çr severlere gidecek.ankaralı başka bir çr severin sesini duymak ve kısa süreliğinede olsa sohbet etmek çok hoştu.
sende üzülme savok
çünkü bu kitaplarını ve daha fazlasını hazmedince :) siz ve diğer değerli çr takipçilerine aynı şekilde vereceğim için kendimi sadece emanetçi olarak görüyorum.
bu arada merkal ile telefon görüşmemizde herikimizinde yakındığı ortak düşüncemiz şuydu:
neden hala ankaralı çizgi diyarı üyeleri olarak bir buluşma gerçekleştiremedik.
en kısa zamanda hepinizle yüzyüze görüşmek üzere

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
şimdi ben anlamadım,
ömer bey 20 dakikada
uçarak mı gelip kitapları aldı.:Ğ:Ğ
şaka bir yana elinizdeki kitapları
neden bağışladığınızı merak ettim,
umarım kötü bir durum yoktur,
selamlar,sevgiler...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Neden hala buluşamadınız.:p
Çünkü biriniz çıkıpda bu hafta sonu falan adreste buluşuyoruz gelecekler parmak kaldırsın demedi.:4:
Sen üstlen bunu hafta sonu patlat bombayı..hadi biz arkandayız.:)

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
279
ankara
şimdi ben anlamadım,
ömer bey 20 dakikada
selamlar,sevgiler...

boşuna bu diyarın müptelasıyız demiyoruz. hep burada takıldığımızdan konuyu görür görmez uçmak ne demek hemen atladım.

merkal

Kıdemli Üye
3 Ocak 2012
131
289
Ankara
şimdi ben anlamadım,
ömer bey 20 dakikada
selamlar,sevgiler...

Bugün sayın Profesör hocamla konuyu telefonla tartıştık, sağolsun telefon ile de olsa sesini duymak bende ayrı bir heyecan kattı. Elimdeki çizgi romanları bağış yapma sebebim daha önceden ifade etmiştim, 17 ağustos 1999 depreminde, o zamanlar Karamürsel-Kocaelinde ikamet ediyordum, Çok geniş olan çizgi roman arşivimi kaybettim elimde kalan serilere bir müddet devam ettim. Zaman içerisinde Dijital arşivim çok genişledi, Bunda forumun katkısı yadsınamayacak düzeyde. Bütün emeği geçen arkadaşlara teşekkürlerimi yineliyorum. Evimde yer darlığı çektiğimden, ayrıca artık pek fazla elime alıp okumadığımdan, (dijital okuma daha kolay benim için) raflarda tozlanıp başka bir işe yaramadığını düşündüm ve bağışlama kararını verdim. Gün içerisinde görüştüğüm çizgiroman severler adına kendim çok sevindim. Tabiiki Biraraya gelip toplanıp halleşmek ve birbirimizi yakından tanıyarak destek olmamız çok önemli ve bunuda gerçekleştirmek gerekiyor.
Görüşmek buluşmak dileği ile....

Metehan Erkal

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
merkal dan hediye çizgi romanlara dair:
arkadaşlar sevgili dostumuz merkal ankara da oturanlar için elindeki çok kıymetli çizgiromanları bağışlamak için ilan vermişti. saniyeler içerisinde hemen sahip olduğum ç. romanlar ve telefon sohbetimiz hakkında birşeyler söylemek istiyorum (konu kapandığı için yeni konu açtım)

merkal a çok teşekkür ederim. kendisi sadece beni sevindirmekle kalmadı. bu hediyeyi vermekle yeni bir hediyeleşme zinciri kurdu. çünkü bu eserler benden sonrada diğer çr severlere gidecek.ankaralı başka bir çr severin sesini duymak ve kısa süreliğinede olsa sohbet etmek çok hoştu.
sende üzülme savok
çünkü bu kitaplarını ve daha fazlasını hazmedince :) siz ve diğer değerli çr takipçilerine aynı şekilde vereceğim için kendimi sadece emanetçi olarak görüyorum.
bu arada merkal ile telefon görüşmemizde herikimizinde yakındığı ortak düşüncemiz şuydu:
neden hala ankaralı çizgi diyarı üyeleri olarak bir buluşma gerçekleştiremedik.
en kısa zamanda hepinizle yüzyüze görüşmek üzere

Hocam öncelikle bir kaç şey diyeceğim o yüzden bütün konuşmanızı alıntı aldım :D Öncelikle bende Ankara'da oturuyorum ve bir türlü düzenli çizgi roman almak için para biriktiremedim-öğrenciyim- ancak okuduğunuz serileri daha sonra başkasına bağış yapmak şartıyla bende alıp okumak isterim :) Buluşma konusuna gelince gerçekten bir başlık açılmalı. Hani yaşım biraz büyük olsa ben üstleneceğim bu işi o derece istiyorum :D Hani en azından herkes müsait olduğu zamanları yazsada güzel bir buluşma ayarlasak hiç fena olmaz :)