Hafta sonu için ideal çalışma masası

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Bu hafta sonu için akşam üzeri ön hazırlığı yapılmış palio68 ideal çalışma masası.
Arada bu resimler gelene kadar 14 sayı ekran içersine aktarılmış oldu..:D
Yapılan işin en güzel yanıda burası bu işi çok seviyorum galiba..:rolleyes:

img6765cb.jpg
img6766wr.jpg

img6764o.jpg
img6767e.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Çok güzel hareketler bunlar..
İnsana keyif ve umut veriyor..
Gözlerim kamaştı, beklenti içerisine girdim..
Benim işim bu..
Hafta sonu için ideal etkinlik..
Bu arada endamını da görmüş olduk..
Hoşgörmüş olduk..
Müjde olarak kabul ettim..
Saygılar..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Güzel görüntü,mutlu haberler...
Kolay gelsin...
Bu taramalara ve kitaplara her yıl tarayıcı yenilemek lazım.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Bu kadar çizgiromana scanner mı dayanır? Ben okadar çizgiromanı ancak bir senede tarayabilirdim.

Kolay gelsin diyorum.

Ortada fazla bir şey yok dostum 124 adet cilt ve 103 adet fasikülden oluşan bir demet.

Güzel görüntü,mutlu haberler...
Kolay gelsin...
Bu taramalara ve kitaplara her yıl tarayıcı yenilemek lazım.

5 yıl içersinde bu cihaz 3'cü dostum yinede iyi idare ediyorlar..

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
of off şu görüntünün güzelliğine bak... arkası kırmızı olanlar tom braks mı?.. sevgili palio68 sana kolaylıklar diliyorum... umarım en kısa zamanda taramaların diyarımızdaki yerini almaya başlar...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Güzel bir görüntü, güzel bir insan... Bize kazandırdıkların için çok teşekkür ediyorum dostum...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,010
denize sıfır
Hafta sonu dışarı çıkmayalım en iyisi.:)
Üstad kolay gelsin içeceği karartmışsın:)çözemedik ama belki bir gün nasip olur karşılıklı çözeriz.:)

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,475
Değerli kardeşim harika bir ortam yaratmışsınız,çok güzel hakikaten.İnşaallah hep sevdiğiniz ortamlarda,dileğinizce yaşarsınız,sevgiler,saygılar.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Bu kadar güzel çalışmaların kaynağını görmek bizleri memnun etti,çalışmalarınız devamı bizleri daha çok mutlu edecektir.

12 Şub 2010
15,006
543,756
İlyas'ın dükkanı mı, palio68 'in ideal çalışma masası mı

palio68'in masası daha güzel bence

İkinci el kitapların, eskilerin görüntüsü, matbaadan yeni gelmiş kitaplardan çok daha cazip

Kimler nasıl almıştır, kaç kişi okumuş, okuyan sahafa nasıl satmıştır

Her birinin ayrı bir öyküsü vardır, her bir öykü bir romandır

İkinci el kitabı almak için sahaf sahaf gezersiniz, önceden almayı düşündüğünüz özellikle aradığınız kitabı bulmak için ne gayretler, ne zahmetler çekersiniz

Özellikle aramıyorsanız da gördüğünüzde işte bunu almalıyım dediğiniz kitap olabilir

Paranız çıkışacak mı, ev yürüme mesafesinde mi, yoksa uzak mı eve dönüş parasını ayırır, gerisini kitaba verirsiniz

Bir günde olmaz bu, günler, aylar, yıllar sürer almayı kafaya koyduğunuz kitapları bulmak, bazen o süre de yetmez

Sonra dizersiniz raflara, kolilere, masa, sehpa üzerlerine

seyrine doyum olmaz o manzaranın

Seri tamamlanmışsa maceranın devamında ne olacak endişeniz olmaz, tamamı elinizin altındadır, çok keyiflidir, tatlı bir huzur verir

İsterseniz kadir kıymet bilen dostlara da bu manzarayı seyrettirirsiniz gururlanarak

Hakkınızdır onca emekten sonra

Sonra bu güzelliği paylaşmaya, bu güzelliği çevreye yaymaya karar verebilirsiniz, keyfnizin tavan yapması için

Bilirsiniz ki bu güzelliği sizinle aynı hazzı yaşayanlarla paylaştığınızda, aynı dilden konuşan, aynı zevki duyanlar çoğaldıkça duyduğunuz haz daha bir anlamlı olacaktır

Taramaya bulaştığınız zaman bir hedefiniz olur

palio68 kadar kitap tarayabilecek miyim diye

O kadarını başaramazsınız o kesin

Ama bir ideal sahibi olursunuz, o da yeter:)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Ortada fazla bir şey yok dostum 124 adet cilt ve 103 adet fasikülden oluşan bir demet.

Şimdi düşünüyorumda bu 227 adetten oluşan bu lotun:8: sadece yarısı sitemizde kırmızı olan sayılara denk gelse lacivert bayramı olacak demektir
çizgi romanı ve paylaşımı seven tüm arkadaşlarıma gönül dolusu sevgiler(biraz duygusal mı oldu ne :d)

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,517
Mekân ferah. İnsanda çalışma isteği uyandırıyor. Gerçekten harikâ.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa

Şimdi düşünüyorumda bu 227 adetten oluşan bu lotun:8: sadece yarısı sitemizde kırmızı olan sayılara denk gelse lacivert bayramı olacak demektir
çizgi romanı ve paylaşımı seven tüm arkadaşlarıma gönül dolusu sevgiler(biraz duygusal mı oldu ne :d)

Taranacak olan bu sayılar şu an için hiçbir sitede yok dostum.
Daha da açıklayıcı bir yazı olacaksa hazır taranmış mevcuyettimde 2800 sayı var ve buradakilerle birlikte 3000 ediyor.
Buradaki sayıların tamamı paylaşılmamıştır. Seri olarakta 8 adet paylaşım kısmı tamamlanıyor. Fakat zaman öyle şeyler
yaşatıyorki insana bazen bırak bu işleri dedirtecek duruma kadar buna rağmen inatla sevdiğimden direniyorum ..

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,913
NeverLand
........
Fakat zaman öyle şeyler
yaşatıyorki insana bazen bırak bu işleri dedirtecek duruma kadar buna rağmen inatla sevdiğimden direniyorum ..

Sevilmezse verilmez zaten onca emek, onca saat, bilgisayar monitöründen gözlerin kızarması ve mouse tutmaktan ellerin ağrıması...
Sevilmezse bir dakika uğraşılmaz, saatlerini verip bir şeyler paylaşabilme adına uykundan feragat ettiğin...
Hiç tanımadığın insanlara bir yerlerde bu şekilde mutluluk verebildiğini bilmese neden uğraşır ki insan zaten?
Direnişinizde yalnız olmadığını bilmenizi isterim.
Ancak bu şekilde yaşatabiliriz çünkü bir sevdiğimizi...

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,851
Ümraniye
Taranacak olan bu sayılar şu an için hiçbir sitede yok dostum.
Daha da açıklayıcı bir yazı olacaksa hazır taranmış mevcuyettimde 2800 sayı var ve buradakilerle birlikte 3000 ediyor.
Buradaki sayıların tamamı paylaşılmamıştır. Seri olarakta 8 adet paylaşım kısmı tamamlanıyor. Fakat zaman öyle şeyler

BÜYÜK PALİO herzaman arkandayız.Hakkındaki fikirlerimi biliyorsun abi :D

Sağlıcakla kal.