Sevgili Çizgi Diyarı Aileme

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
çizgi diyarı benim için çizgi roman sevdasından çok öte… aile gibi… dostlar, kardeşler gibi bambaşka bir anlam taşıyor… ben bir zamanlar internet üzerinden dostluklara inanmazdım… üç beş gün internetten uzak kalsan unutulursun sanıyordum… taaki çizgi diyarından tanıdığım kardeşlerime, dostlarıma kadar… 28 mayıs gecesi yazdığım mesajda böbreğimde büyük bir taş bulunduğunu ve ameliyat söz konusu olduğunu, hastaneye gideceğimi, yazmış sizlerle helalleşmiş vedalaşmıştım… bu süreç içerisinde İstanbul eğitim ve araştırma hastanesinde I.V.P , bilgisayarlı tomografi, ultrason tetkiklerim başta olmak üzere tüm tahlil ve kontrollerim yapıldı ve söz konusu ameliyat kesinleşti… ya haziran sonu yada temmuz’un ilk haftası ameliyatı olacağım… daha önce de olabilirdim ama doktorlarla konuşup biraz süre istedim çünkü bu arada halletmem gereken bazı işlerim vardı… Allah ‘a şükür hallettim… artık gidip ameliyat masasına yatmak kaldı… bu sıkıntılı süreç içerisinde beni arayarak yalnız bırakmayan dostum, kardeşim şerif engin baygın’a… değerli dost savaş bey’e (savok)… görüşlerine başvurduğum sevgili nadir abiye… mesajlarıyla geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlara yürekten teşekkür ediyorum… sizleri çok seviyorum… bir telefon görüşmemizde sevgili ilker’e söylediğim gibi Allah ömür verdiği ve çizgi diyarı var olduğu sürece daima hep beraberiz… daha sizlerle paylaşacağımız nice güzellikler var benim güzel yürekli dostlarım…

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,874
Allah hayırlı şifa versin,inşaallah iyi haberleri alacağız...
Tekrar geçmiş olsun değerli dostum.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
çok teşekkür ediyorum... mesajlarınızla, telefonlarınızla gerçekten çok büyük destek oldunuz... hepinize minnettarım... sevgili Ali bu arada dizelerin bensiz eksik kaldığını yazmışsın... inanın sizler olmadan da çok şey eksik kalıyor... dediğim gibi biz bir aileyiz... sevgili ozaki kırılmak yok... bu kadar güzel yürekli insanın bir arada bulunduğu diyarda kırılmak olmaz :) geçirdiğim son haftalarda hastanedeki koşuşturmalar, ağrı sızı olaylarından sonra (böbrek ağrısını bileniniz var mı bilmem ama öğrenmenizi hiç tavsiye etmem :p ) moral bozukluğu devresini de atlattık... sıra operasyona geldi... daha güzel günlerde yine birlikte olmak üzere... söylediğim gibi daha paylaşacağımız çok şey var :24:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
haydi kardeşim bir an evvel hastaneye
yat, çabuk iyileş, şiirlerini özledik.
şiir yazdım deyip evdekileri kandıramam,
ona göre.

kalantorxl

banned
26 Tem 2010
27
6
Bugün aklıma gelmiştiniz acaba ameliyat nasıl geçti, haber çıkmadı diye. Umuyorum ameliyat sonrası bu dertten kurtulacaksınız. Şimdiden geçmiş olsun diyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Geçmiş olsun sevgili gürselileri

En kısa zamanda sağlıklı olarak aramızda olman için dualarımız seninle

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sizi, şiirlerinizle birlikte en yakın zamanda aramızda görmek istiyoruz.
Sevgi ve saygılarla...

bayrakzaf.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,005
Sarıyer
Sağlığına kavuşmuş bir Gürsel'in 10 şair gücünde olacağını tahmin ediyor ve kısa sürede eskisinden daha iyi olacağını biliyorum.

Tekrar geçmiş olsun, dostum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Ben şiir istiyorum;İçinde sevgi dostluk,vefa bulunsun.
Eee sevgili kardeşim böyle bir şiiri yazma yeteneği bende olmadığına göre,ihale doğal olarak sende kaldııı.
Değerli kardeşim seni burada görmek çok güzel,sen bu güzel diyarın güzel renklerinden birisin,sağlıklı günlerinin olmasını dilerim.Sevgi ve saygılar.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
En kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.
Bir aile olmaya çabalıyorsak siz de bu ailenin en değerli unsurlarından birisiniz.
Acil şifalar.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
çok çok geçmis olsun sevgili gürselileri dostum.. en kısa zamanda sağlığına kavuşman dilegiyle..

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
rahatsızlığınıza dair daha önceki mesajı görmemişim. yeni öğrenmiş bulunuyorum. Allahtan acil şifalar diliyorum sevgi kelebeği

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
allah sifa versin kardeşim.

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
insan böyle dostları, sevenleri olunca sağlığına kavuşup, tekrar gönlünce aralarında yer almayı görev sayar... bir ferdi olmaktan büyük haz ve mutluluk duyduğum tüm çizgi diyarı ailesine tekrar teşekkürler...

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Yüce Allah'tan, ameliyatınızın başarıyla geçmesi ve bir an önce sağlığınıza kavuşmanız için acil şifâlar diliyorum.

Sağlık güzel, hoş ve nâzenîn bir peri,
Çabuk dön aramıza Gürsel İleri.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Ameliyatınızın başarıyla geçmesini ve bir an önce eskisinden daha sağlıklı olmanızı Cenab-ı Alllah'tan (CC) dilerim.

Bize bahşedilen diğer nimetler gibi sağlığımızın da kıymetini kaybetmedikçe tam bilemiyoruz maalesef.

Kaybetmeden önce sahip olduğumuz nimetlerinin kıymetin bilenlerden olmamızı, ona göre davranmamızı ve tüm hastalarımıza da şifa nasip etmesini bu vesileyle yine Cenab-ı Allah'tan (CC) dilerim.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Çok geç öğrendiğim için kendime kızsamda, sevgili abim Yüce Rabbim hayırlı ve başarılı bir ameliyat geçirmeni nasip eder inşallah. Allahü Teala yar ve yardımcın olsun acil şifalar dilerim. Fazla özletme kendini sensiz bir kişi eksiğiz ona göre, görüşmek üzere Allah'a emanet :rolleyes:

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
Çok geç öğrendiğim için kendime kızsamda, sevgili abim Yüce Rabbim hayırlı ve başarılı bir ameliyat geçirmeni nasip eder inşallah. Allahü Teala yar ve yardımcın olsun acil şifalar dilerim. Fazla özletme kendini sensiz bir kişi eksiğiz ona göre, görüşmek üzere Allah'a emanet :rolleyes:

sevgili volkan, canım kardeşim beni bir daha çizgi diyarında göremez ve bir daha haber alamazsanız bilin ki ebediyete göçmüşüm demektir... şimdi biraz belki arabeski bir yaklaşım oldu ama mesaj kısaca şu; beni sizlerden, çizgi diyarından kimse koparamaz... sizlerle önümüzde daha çok uzun ve güzel yılların olduğuna inanıyorum... tüm çizgi diyarı aileme tekrar sevgiler...

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Allah gecinden versin abi o nasıl söz öyle yav Allah korusun. Böyle karamsarlıkla ameliyata girme sakın. Tamam günün birinde hepimiz öleceğiz ama sen önemli bir sağlık sorununu anca dua edip, olumlu bakarak, kendine moral vererek yenebilirsin. Yüce Rabbim herşeyin hayırlısını versin. İnşallah sağsağlim bu işi de halledip sağlığına kavuşacağını biliyorum senin gibi insanlar kolay pes etmemelidirler. ;)

punisher27

Kıdemli Üye
15 Ağu 2010
124
80
gürsel abi bunu duyduğuma çok üzüldüm...ama Allah(cc)'ın izniyle iyi olursun abi(ve olacaksında)... :)

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Allah acil şifalar versin.Biran önce sağlık ve esenlik içinde aramızda olmanızı Yüce Yaradandan diliyorum.

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
abi Allah (C.C.) acil şifalar versin. inşAllah sorunsuz bir ameliyat olur ve çabucak sağlığına kavuşursun. tekrardan geçmiş olsun.