Sevgili Ertuğrul, Geçmiş Olsun!

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili dostlar,
Sitemiz sizlerinde bildiği gibi
bir paylaşım sitesi,
Neyi paylaşıyoruz, kitapları, çizgi romanları vesair şeyleri
Ama yalnızca iyilikleri paylaşmak yetmez,
Dertleri sıkıntıları da paylaşmak gerek.
Sevgili tafamus'tan öğrendim,
süper moderatör'ümüz ertuğrul,
ailesi ile birlikte bayram öncesi bir trafik kazası geçirmiş,
çocukların kol kırılması ve kendilerinde ise ufak tefek sıyrıklar dışında
büyük bir yaralanma olmamıştır.
Sevgili ertuğrul'a ve ailesine büyük geçmiş olsun dileklerimle,
Yüce Rabbim hepimizi bu türlü bela ve musibetlerden korusun.
Tekrar geçmiş olsun.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Elim kazayı yeni öğrendim dostumuza kendisi ve tüm ailesine madden ve manenen geçmiş olsun dileklerimi sunarım.Allah acil şifalar versin.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Sevgili Ertuğrul ve ailesine büyük geçmiş olsun. Okuyunca çok üzüldüm.Neyse ki daha büyük acılar olmamış. Aman dostlar trafik canavarına dikkat.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
şok oldum gerçekten.. Allah korumuş diyorum.. acil şifalar diliyorum.. çok çok geçmiş olsun dostum.

Son düzenleme:

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Allah beterinden saklasın.Çok şükür çok önemli birşey yokmuş.Bu en büyük teselli kaynağımız.Çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Sevgili Ertuğrul kardeşime büyük geçmiş olsun, yaralanan aile üyelerine acil şifalar dilerim. Çok üzüldüm, Allah beterinden saklasın çok şükür ki daha kötü birşey olmamış.

cankush34

Süper Üye
30 Eki 2009
746
108
Değerli arkadaşım çok büyük geçmiş olsun,canınıza daha fazla zarar gelmediği haberi bir nebze rahatlattı.Çocuklarınız ve yanınızda o esnada bulunan tüm sevdiklerinize defaten geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Ağabey büyük geçmiş olsun. Haberi yeni öğrendim. İyi olmanıza sevindim. Umarım kısa zamanda herşey yoluna girer.
Sevgiler.

Bilge Kurt

Yeni Üye
27 Nis 2010
64
2
Sevgili Ertuğrul Trafik kazası geçirdiğini duyduğumda çok üzüldüm
Trafik canavarına tanıdığım ve bazılarınıda çok sevdiğim gerek arkadaş gerekse akrabalarımdan
bazılarını kaybetmiş biri olarak senin neler yaşadığını kalben anlıyor herhangi bir can kaydının olmamasına çok seviniyor yaralı olanlara acil şifa diliyorum
ALLAH'ın Rahmet ve Bereketi Senin ve Ailene Üzerinde olsun..
Geçmiş olsu Arkaşım...

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Geçmiş olsun, bayramda konuştuk, dün telefonda konuştuk hiçbir şey bahsetmedi bana da, kolu kırılan kardeşimede acil şifalar dilerim.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Sevgili kardeşim; büyük geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın.Yüce Allah'tan sana ve ailene acil şifalar diliyorıum.
Sağlıcakla kal.

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,840
Ümraniye
Geçmiş olsun.
Yaralanmalara ne kadar üzüldüysem daha kötüsünün olmamış olmasınada o kadar sevindim.
Acil şifalar....

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,875
Geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim,insan neyin ne zaman nerede nasıl olacağını kestiremiyor,Cenabı Allaha şükürler olsun,geldi geçti,Allah büyük felaketlerden hepimizi korusun,sağolun

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Valla duyurulara epeydir uğramıyordum görünce resmen şok oldum ALLAH korumuş valla çok şükür sadece yaralanma ile sonuçlanmış sadece aman dikkat be abim ALLAH yaralananlara da acil şifalar verir İNŞALLAH büyük geçmiş olsun.