Necdet Abimizi kaybettik

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
Merhaba dostlar,
Necdet abimiz uzun zamandır mücadele ettiği illet hastalığa dün gece yenik düşmüş. Mekanı cennet olsun. Geride bıraktığı sevenlerine sabır dilerim. :(
Kendisini bugün, Aşağı Narlıdere Mezarlığında sonsuzluğa uğurlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ebamert

Yeni Üye
23 Ara 2009
74
83
Başımız sağolsun, ışıklar içinde olsun..
her gidiş çok hüzünlü..
Tüm çizgi kahramanlar kaybedilmiş gibi, ağır her kaybımız..

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Çok üzgünüz. Ailesine sevenlerine baş sağlığı, sabırlar diliyorum. Çok kibar beyefendi bir arkadaşımızdı. Işıklar içinde uyusun.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,080
İzmir
Allah rahmet eylesin, ışıklar içinde uyusun,
sevenlerinin ve diyar ailesinin başı sağolsun.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Ailesine başsağlığı ve sabırlar dilerim. Mekânı cennet olsun.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,838
Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun. Yakınlarına başsağlığı dilerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Başımız sağ olsun. Çok üzüldüm, kibar ve nezaket sahibi çok değerli bir büyüğümüzdü. Allah'tan kendisine rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyorum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Çok kibar bir İzmir beyefendisiydi.
Sevdiğimiz bir ağabeyimizdi.
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Gerçekten çok üzüldüm... Sevenlerine sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun, huzur içinde yatsın...

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Çok iyi, çok nazik, titiz, dünya tatlısı bir insandı. 30 yıl önce pamuk yağı fabrikasında beraber çalışmıştık. Sağlığı yerinde oldukça çizgi roman toplantılarımızda da görüşüyorduk. Toplantılarımız için hanımına poğaça, börek yaptırır, getirir biz de heyecanla beklerdik. Çok üzüldük. Başımız sağolsun...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Haberi okuyunca nefesim kesildi zor nefes aldım kalbim duruyordu az kalsın. Çok üzüldüm değerli bir arkadaştı.
Allah rahmet eylesin. Toprağı bol olsun. Ailesinin başı sağ olsun, Allah sabırlar versin..

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Kendisiyle hiç tanışmasaydım bu kadar üzülmezdim. Mesajları ile bile kendini sevdirdiği, arkadaşların yorumlarından belli oluyor. Kibar, sevecen, candan bir insandı. Çok yazık. Sevilen insanlar bir bir aramızdan ayrılıyorlar. Bu nalet dünya iyice insanın gözünde değersizleşiyor.
Uzun zamandır toplantılara gelmeyişinin nedeni de bu amansız hastalığıymış meğer.
Allah rahmet eylesin.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Böyle kayıplarda söylenen sözlerin ne kadar kifayetsiz kalacağı malum.Her gidenle insanın bir parçası da gidiyor.Haluk abi,İbrahim abi şimdi de Necdet abi.Toplantılarda gözlerin arayacağı eksikliği yürekleri sizlatacak bir abimiz daha gitti.Umarim gittiğin yerde bol çizgi roman vardır.Güle güle

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Çok üzüldüm. Naif, nezaketli, yüce ruhlu değerli insan. Ailemizden bir dostumuzu kaybettik.
Aynı evrenin, ruhtan kardeş varlıklarıyız.
Deneyimlemek için geldiğimiz şu Dünya tekamül okulunda hayatımıza giren herkes tesadüfen bulunmuyor hayatımızda.
Bu güzel ve değerli insanlar ruhumuza dokunuyor.
Yüce yaradan yanına aldı bu değerli varlığı.
Çizgi roman okurlarının ne kadar özel olduklarının müşahhas örneğiydi Necdet bey.
Güzel insanlar yeri dolmaz insanlardan biriydi Necdet bey.
Başımız sağ olsun , Yüce yaradan sabırlar versin ailesine, sevenlerine, bizlere.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,954
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
Ailesine, arkadaşlarına, dostlarına sabırlar diliyorum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,492
Çok üzüldüm, başımız sağ olsun. Sabırlar diliyorum.

Rabbim mekanını cennet eylesin.