Koronavirüse yakalanan karikatürist Faruk Çağla vefat etti..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
50277158702_148c1e8cc4_w_d.jpg

Koronavirüse yakalanan akademisyen, bilim insanı ve karikatürist Faruk Çağla maalesef aramızdan ayrıldı. Ailesinin, sevenlerinin ve karikatürist camiasının başı sağ olsun..

50277160547_f415a7119c_c_d.jpg

Son düzenleme:

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
Allah taksiratını affetsin, mekanı cennet olsun. Ailesi ve sevenlerine sabırlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Covidi insanlığa bela eden küreselcilere Allah tan lanet diliyorum.
Amaçları ne olursa olsun dünyayı dizayn etme, yönetme, ele geçirme iş ve işlemleri elbette sonuçsuz kalacaktır.
İnsanlık bu kötülüğü yenecek muhakkak ve derin dünya devleti dağıtılacaktır.
Altı üstü 10 küsur ailenin ayar programı Covid bitirilecek sıra onlara gelecek bu aşikar.
ABD seçimlerine kadar Covid tam gaz gidecek ardından aşı piyasaya sunulacak.
Çin de Wuhan karantina altındayken dünyanın her yerinde Covid in patlaması biyolojik saldırı olduğunun en büyük göstergesi.
Her yerde Covid tabiri caizse cehennemin kapıları açılarak yeryüzüne bırakıldı.
Ancak bitecek bizi çok üzen ölümlerde de Covid şüphesi var.
Örneğin daha önce yazdığım gibi Suat Yalaz ve Abdullah Turhan'ın aynı anda vefatı Covidi çağrıştırıyor.
Vefatı ile bizleri derinden üzen çok kıymetli sanatçımıza Allah'tan rahmet sevenleri ve yakınlarına başsağlığı dilerim.
Covidden sadece el hijyeni ile korunamazsınız mutlaka burun ve ağız hijyenine dikkat edin.
Burnunuzu ve ağzınızı suyla mutlaka temizleyin bir çok vakada çok etkili olduğunu biliyorum.
Yine lavanta yağını evden çıkarken maskenizin üstüne sürün.
Doğal dezenfektandır.
Üst solunum yollarını virüsten arındırır.
Yine günde bir iki çay bardağı pelin otu çayı için koruyucu ve tedavi edici olarak Wuhanda tedavi için kullanıldığını biliyoruz.
Benim korunma yöntemlerim kısaca bunlar çokta etkili oldu enfekte ortamlardan yara almadan çıkabildik.
Selamlarımla.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Allah rahmet etsin. Mekanı cennet olsun..
Bu arada korona virüs şeklinde mi yazılır yoksa koronavirüs şeklinde mi merak ettim doğrusu...
Üstadım, şimdi Sağlık Bakanlığının web sitesine girip kontrol ettim; doğru yazılışı "Koronavirüs" imiş. Uyarınız için teşekkür ederim, başlığı ve içeriği "Koronavirüs" olarak değiştirdim.

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,201
3,700
Allah rahmet eylesin. Yakınlarına başsağlığı dilerim...