Asterix klonlamacısını arıyor

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,300
İzmir
Yüksek çözünürlüklü dijital asterix küliyatı buldum,yakında orjinal dilinde paylaşacağım, bakalım hakettiği gibi klonlayacak çıkacak mı?
:D
49852126932_840b3d20bf_c.jpg

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Sevgili dostum, Asterix serisi yayın evinin talebi doğrultusunda paylaşmadığımız çizgi romanlardan. Memnuniyetle yüksek çözünürlüklü orijinal seriyi takip edip indireceğiz ama kolon ve balon çalışması ile Türkçe paylaşamayacağız.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,300
İzmir
Sevgili dostum, Asterix serisi yayın evinin talebi doğrultusunda paylaşmadığımız çizgi romanlardan. Memnuniyetle yüksek çözünürlüklü orijinal seriyi takip edip indireceğiz ama kolon ve balon çalışması ile Türkçe paylaşamayacağız.
işte bu kötü haber,forumda paylaşılan sayıları görünce böyle bir yasak olacağını düşünmemiştim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
işte bu kötü haber,forumda paylaşılan sayıları görünce böyle bir yasak olacağını düşünmemiştim.

Paylaşılan Asteriksler eğer gözümüzden kaçmamışsa gazete ekleri, aster ya da Bücür adlı dergilerdendir.
Özellikle de Remzi kitabevine ait hiçbir şey paylaşılmasına izin vermiyoruz.
Bu hususa dikkat edilmesi rica olunur.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,300
İzmir

Paylaşılan Asteriksler eğer gözümüzden kaçmamışsa gazete ekleri, aster ya da Bücür adlı dergilerdendir.
Özellikle de Remzi kitabevine ait hiçbir şey paylaşılmasına izin vermiyoruz.
Bu hususa dikkat edilmesi rica olunur.
Aster ve bücürleri söylemedim üstad. Başka asterixler de var ama remzi kitapevi değilse ondandır herhalde.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Kervan yayınlarının var sanırım, biraz dergi derlemesi, sanırım bir adetde çeviri forumda paylaşılmış.

Paylaşılmasını istemeyen yayınevinin paylaşımı yok.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,300
İzmir
Kervan yayınlarının var sanırım, biraz dergi derlemesi, sanırım bir adetde çeviri forumda paylaşılmış.

Paylaşılmasını istemeyen yayınevinin paylaşımı yok.
Tamam o zaman fransızcadan klonlanmış kitaplar da o yayın evine ait olmayacağına göre problem olmaması gerek, değil mi? :D

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
832
1,634
Maalesef çok pahalı satılan çizgi romanlardan biri Asterix...