"scanfan" üstadımıza acil şifalar dileriz

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,742
İstanbul
Varlığıyla, birikimiyle, görgüsüyle bizi onurlandıran üstadım, dostum, abim, "scanfan" yaşadığı önemli bir sağlık sorunun ardından iyileşme sürecinde. Henüz kendisiyle bir kez bile yüz yüze gelmemiş olsam da gururla "dostum" diyebileceğim üstadıma acil şifalar diliyorum.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,540
Değerli büyüğümü, doktorumu, sağlıcakla bekliyorum. Bilgi hazinesi sayesinde bizde bilgi kesemizi dolduruyoruz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,641
Kasımpaşa
Zaman geçiyor, yıllar eskiyor kendimizde, çevremizde daha önce görmediğimiz, kendimize konduramadığımız şeyleri yaşamaya başlıyoruz...
Hayat bu!..
Ama dostlarımızı sağlıklı görmek, onlarla konuşup sohbet etmek istiyoruz...
Sevgili Nihat'ın da yazdığı gibi tanımadan dost diye bellediğimiz insanlardan sevgili Nadir dostuma sağlık, sıhhat diliyorum...
Geçmiş, gitmiş olsun!..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,604
Geçmiş olsun diliyorum. Acil şifalar. Bir an önce sağlığına kavuşması dileğiyle, tekrar geçmiş olsun.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,801
Geçmiş olsun acil şifalar dilerim. Bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
Değerli büyüğüm, örnek aldığım ağabeyim, üstadıma acil şifalar dilerim. Sizi en yakın zamanda sağlığınıza kavuşmuş olarak aramızda görmek dileğim. İyi haberlerinizi bekliyoruz...

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
801
12,206
Geçmiş olsun sevgili arkadaşımız Scanfan, acil şifalar dilerim. İyileşme sürecinde olmanıza ise çok sevindim.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Çok değerli arkadaşımız, dostumuz sevgili scanfan'a acil şifalar dilerim. Bir an önce iyileşmesi dileklerimle, çok geçmiş olsun.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,436
hiçbiryerde :)
Değerli arkadaşım, meslektaşım, ağabeyim
"scanfan" Nadir üstadım, eminim güçlü iradesi
ile bu sorunun da en kısa zamanda üstesinden
gelecektir. Arkadaşlarımın da belirttiği gibi şahsen
tanımadan dost diyebileceğimiz ender insanlardan
biri olarak ondan çok güzel şeyler aldık,
güzellikleri paylaştık ve paylaşmaya devam
edeceğiz. Selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum
buradan değerli ağabeyime, üstadıma.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,217
Varlığıyla, birikimiyle, görgüsüyle bizi onurlandıran üstadım, dostum, abim, "scanfan" yaşadığı önemli bir sağlık sorunun ardından iyileşme sürecinde. Henüz kendisiyle bir kez bile yüz yüze gelmemiş olsam da gururla "dostum" diyebileceğim üstadıma acil şifalar diliyorum.

Şoka girdim desem yeridir. Birkaç gündür paylaşımını göremeyince endişelenmeye başlamıştım. Bu siteyi bu kadar çok sevmemin sebebi Scanfan abidir. Farkına varmadığım birçok şeyi kibarca bana anlattı. Hatalarımı gördüm. Sorularımın hepsini ayrıntılı bir şekilde cevapladı. Tavsiye istediğimde tavsiye verdi. Tarama yapma isteğimi kaybettiğimde beni cesaretlendirdi. Hayatımda iz bırakanlardan biri oldu. Yüz yüze tanışmak şimdilik kısmet olmadı ama sanal ortamdan tanıdığım kadarı ile tanımış olduğum en beyefendi kişilerden biri oldğunu söyleyebilirim.
Çok geçmiş olsun abi. İnşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşur ve yeniden aramıza katılırsınız. Sizden alacağımız çok tavsiyeler var.