Çizgi Diyarı'nın Geç Açılması

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,164
4,976
Sitemiz eskiden de geç açılıyordu, ama bu kadar değil. "Beğeni butonu"na basmak veya birkaç sözcük "beğeni" yazısı yazmak için uzun dakikalar beklemek gerekiyor. Emek veren değerli arkadaşlar-haklı olarak-bir teşekkürü bekliyorlar, bizler de yazmak için bekliyoruz ama... Çok uzun sürüyor arkadaşlar! "Acaba sorun tarayıcıda mı" düşüncesi ile beş farklı tarayıcı denedim yine sonuç aynı. Değerli yöneticiler bunun bir açıklaması var mı acaba?

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Bende de sorun yok tek ihtimal kalıyor internet hızı yada antivirüs proğramı.

Son düzenleme:

comicist

Süper Üye
1 May 2016
591
4,783
Windows işletim sistemi veya akıllı telefonunuz arka fonda güncelleme yaptığı için yapıyordur bu sıkıntıyı.
Geçici bu durumdan rahatsız oluyorsanız hizmetlerden durdurabilirsiniz.

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,164
4,976
Bir daha gözden geçireceğim ( Özellikle eklentileri ), düzelirse ne âlâ, düzelmezse; "ağır-aksak" devam. İlgileriniz için teşekkürler.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Bilgisayarım 10 yıllık.
Oğlum yılda bir iki kez memlekete geldiğinde ufak tefek kurcalaması dışında hiç bir şey yapmadım.
Çizgi Diyarı baktım yavaşlamış, "Ccleaner" ile esaslı bir temizlık yapıyorum. Anında olmasada bıktırmadan açılıyor.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,521
Ankara
Sevgili Mustibey ile aynı sorunu yaşıyormuşuz demekki. Eğer genelde bu sorun yoksa, sorun bizde demektir :(