Serdary67 geçmiş olsun!

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Sevgili dostumuz Serdar67 uzun zamandır foruma aktif katılım yapamıyor biliyorsunuz.
Kendisi çok değer verdiğimiz, çok sevdiğimiz, çizgi roman aşığı dostlarımızdan birisidir.
Kendisinden öğrendiğimiz kadarı ile muhterem anne ve babası rahatsız ve onların sağlık problemleri ile meşgul olduğunu belirtmiştir. Geçmiş olsun dileklerimi iletirken en kısa sürede aramızda olmasını temenni ediyorum.
Çok geçmiş olsun üstadım umarım aileniz en kısa sürede eski sağlıklarına kavuşurlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,707
Geçmiş olsun. Önce sağlık, İnşallah herşey en kısa zamanda yoluna girer ve sizi tekrar aramızda görürüz.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,801
Cok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,441
hiçbiryerde :)
Geçmiş olsun sevgili "Serdary67",
hayatta bu tür gerçekler var ne
yazık ki hep karşılaştığımız...
Umarım en kısa zamanda daha
iyi günleri sevdiklerinizle birlikte
yaşarsınız. Hepimiz için dileğim bu.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,521
Ankara
Bazı simalar var ki forumda, yoklukları hemen fark ediliyor. Sevgili Serdary de onlardan birisi. Sıkıntılarını tez zamanda atlatıp yine birlikte olmamızı temenni ederim. Geçmiş olsun.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Çok geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda iyileşirler ve üstadımız aramıza katılır biran evvel.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311
Geçmiş olsun sayın "serdary67", umarım anne ve babanız bir an önce sağlıklarına kavuşurlar.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Geçmiş olsun, muhterem anne ve babasına da acil şifalar diliyorum.

Son düzenleme:

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Serdary67 dostumuza ve ailesine acil şifalar dilerim. Rabbim kolaylıklar versin.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Bugün tesadüfen kısa süreliğine foruma baktım ve mesajı gördüm. Öncelikle babamı ölümün eşiğinden döndürdüm; şekere bağlı böbrek yetmezliğinden ölmesini harika bir nefrolog önledi. Ama o da devlet hastanesinin rezalet sisteminden ayrıldı. Şu an Ordu Devlet Hastanesinde direk Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)'den gidip randevu alamıyorsunuz illa ki 185 aranacak o da düşerse. Ayrıca babamın şeker ilacını zar zor buldum ve 4 kutu depoladım. Asıl sorunum annem resmen akıl hastası, daha dün hastanede tomografi ve ultrason yapıldı. Sadece idrar yollarında enfeksiyon var ama onca psikiyatrik ilaca rağmen bir nebze düzelme olmadı ki 4 psikiyatrist değişti. Son psikiyatrist gerçekten ciddi çabaladı ama anam ısrarla toparlamamak için elinden geleni yapıyor. Ben işi gücü bıraktım devamlı evdeyim, babamın bir emekli maaşıyla evi çevirmeye çalışıyorum. İşitme özürlü serseri bir kardeş var. Kendisine bile faydası yok. Ne söylesen tersini yapar. Böyle bir tabloda ne kadar sakin kalınırsa ben de o kadar sakinim. Gece eski indirdiğim çizgi romanları okuyup kafamı dağıtmaya çalışıyorum ama tablette bu ara arıza yapar oldu. Herşey üst üste, ülkenin hali zaten berbat, bilmiyorum sonumuz ne olacak. Değerli abolardis üstada bu mesaj için teşekkürler. Bu kafayla kusura bakmayın, ne paylaşım ne yazı ne bir şey yapacak halim yok. Hepinizin bahtı benden açık olsun. Sonunuz hayır olsun.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,094
İstanbul
Geçmiş olsun serdar67 dostum.
Yokluğun fark ediliyor. Forumun mesaj istatiğinin baş rolünde olan kişisin.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Her şeyin başı saglık, acil şifalar dilerim, zaten Serdar67'nin bu masadaki yeri her zaman mevcut; uygun oldugunda hiç kalkmamış gibi yerini alır.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Üstadım geçmiş olsun.Allah en kısa zamanda şifalar versin. Sana da büyük kolaylıklar diliyorum. Umarım her şey tez zamanda eski güzel haline döner...

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Çok geçmiş olsun Serdar kardeşim.
Baban ve annen için Allah'tan acil şifalar diliyorum.
Çok zor bilirim. Dualarımız sizinle..

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
Allahuteala yardımcınız olsun, sevgili serdar67 dostum. Ailenize acil şifalar diliyorum.

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,199
Germany
Geçmiş olsun Serdar67 dostum. Tez zamanda acil şifalar dilerim.
Bütün bu olumsuz durumlar en kısa zamanda düzelir İnşallah.

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,831
Fatih İstanbul
Bu badirelerden tekine bile maruz kalan birinin dengesi bozulur.
Böylesine büyük sıkıntılarla yüzleşmek kolay değil.
Serdar kardeşime sabır ve selamet diliyorum.
Tez zamanda bütün dertlerinden kurtulursun inşallah.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,099
Çok iyi bildiğim bir durum... Allah'ım hastalarının ve de senin yardımcın olsun kardeşim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Değerli büyüğüm içinizde bulunduğunuz ruh halini az çok kestirebiliyorum zira kendim de sizin kadar ağır olmadığı halde çok kötü anlar yaşadım. (Bir de sizinkine benzer, bir kaç tanıdığın yaşadıklarına şahit oldum.) Hani "İnsan eti ağırdır." derler ya, çok içime dokunan bir sözdür ama işte doğrudur da. Bir de buna bahsettiğiniz üzere geçim derdi, ülkenin sorunları ve diğer sorunlar eklenince insanın depresyona girmesi neredeyse kaçınılmaz oluyor. Allah'tan ailenize tez zamanda acil şifalar diliyorum ve umarım en kısa sürede hayatınız eskisi gibi bir düzene girer ve tekrar layık olduğunuz gibi aramızda olarak güzel vakitler geçirirsiniz...

Son düzenleme: