Yeni Youtube Kanalımıza Lütfen Destek Olun

CihadDuman

Yeni Üye
4 Ağu 2018
1
0
Uzun Zamandır Açmayı Düşündüğüm Kanalı Açtım Hem Bilgi Alışverişi Olsun Hemde Kanal Büyüsün Lütfen Destek Olun

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,882
52,466
Kendi Koltuğunda
İlk mesajında istek yapıyorsun kanalını açmışsın hayırlı olsun ama nesin kimsin seni tanımıyoruz
Sana destek olmamız için buralarda gezinip kendine arkadaş yapacaksın onlar sen demeden zaten olurlar.
Bence ilk mesajlar böyle olmamalı.uslup ve tarzda böyle olmamalı.
Sen anladın.Hadi kolay gelsin.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Bu tarzda atılan ilk mesajlar destek değil bilakis antipati toplar çünkü siteye sırf kendi kanalının reklamını yapmak için üye olmuşsun gibi bir anlam çıkıyor.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Youtube kanalınıza şöyle bir göz attım.Thanos kardeşimizle ilgili önemli ve detaylı bilgiler verilmiş.Marvel ve Dc evreni çok geniş bir düzlemde yer alıyor.Ben daha çok Darkwood evreninde yer alan birisi olarak kanalınızda bizim gibi eski kuşak çizgi romancılar için de videolar hazırlarsanız güzel olur.Yanlış anlaşılmasın ama Marvel ve DC nin çıkmış hemen hemen bütün çizgi romanlarını arşivlemişimdir.Özellikle JBC yayıncılık ve YKY yayınlarının ismini şu anda yazamadığım bir çok yayınevinin olağanüstü kitaplarını almamak olmaz.Çizim ve renklendirmeler ile harika yapımlar.
Marvel ve Dc de konu bulamama sıkıntısı ekonomik kriz boyutunda neredeyse.Thanos gibi karekterler de aslında bu durumun ürünü diye düşünüyorum.Çizgi roman için yapılan her şey çok değerlidir.
Başarılarınızın devamını dilerken çizgi roman paylaşım siteleri ve paylaşımcılarla ilgilide bir video hazırlarsanız çok güzel olur.
Yine benim kişisel düşüncem Zagor ve Teks ile ilgili olarak kitap tanıtımları ve müzik paylaşımları yapılırsa güzel olur.
Şimdiden hayırlı olsun ÇİZGİ ROMAN EVRENİNE.
Bu arada kendinizden de kısaca bilgiler verirseniz seviniriz.Çizgi roman okurmusunuz ? Hangi çizgi romanları takip edersiniz gibi daha sıcak bir paylaşım olur diye düşünüyorum.
Çizgi roman okurları ülkemizin en entellektüel insanlarıdır.Bu nedenle çok HOŞ GÖRÜLÜ ve YAPICIDIRLAR.
Elimizden gelen her konuda yanınızda olmaya gayret sarfederiz.
Saygılarımla.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
İlk ve tek videonuzu izledim. Hedef kitleniz, videoda kullanılan dil ve üsluptan anladığım kadarıyla 20 yaş altı kesim. Bu haliyle destek verecek bir şey bulamadığımı üzülerek söylemek isterim. Biraz daha ortaya bir şeyler koyduktan sonra tekrar haberdar edersen daha iyi olur. Hem bu arada bu ortamda da kendini daha iyi tanıtmış olursun.

Kolay gelsin.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
İlk mesajında istek yapıyorsun kanalını açmışsın hayırlı olsun ama nesin kimsin seni tanımıyoruz
Sana destek olmamız için buralarda gezinip kendine arkadaş yapacaksın onlar sen demeden zaten olurlar.
Bence ilk mesajlar böyle olmamalı.uslup ve tarzda böyle olmamalı.
Sen anladın.Hadi kolay gelsin.

Beymelikli18 dostumuza sonuna kadar katılıyorum.
Önce üretim sonra marketing lütfen..
Hele elle tutulur içerik üretin, çizgi romana sevginize bizleri biraz ikna edin zaten "Destek olun!" ibareniz olmadan da eminin çok fazla destek bulacaksınızdır..
Yine de iyi niyetli bir şekilde yola çıktığınıza inanıyor, başarılar diliyorum..

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,091
Videonuza şöylesine bir göz attım.
Bana hitap ettiğini söyleyemeyeceğim.
Ancak çalışma tarzınızdan anladığıma göre ileride,
Yararlı ve güzel, ve de seviyeli videolar yapabileceğinizi düşünmekteyim.
Son olarak, kendi kendinize o sinkaflı iltifatı(!)
Neden yapma gereği duydunuz anlayamadım.
Üst kısımlarda düşüncelerini yazan, olumlu ve olumsuz görüş belirten,
Tüm dostlarımın görüşlerine de katılıyorum.
Tartışmaya açık bir durum vesselam.