Çizgi Diyarı İftiharla sunar "Hürkuş:Göklerdeki Kahraman-Teaser"(25.05 Sinemalarda)

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,511
Sayın Kudret Sabancı'ya başarılı bir gişe ve bol bol ödül dilerim.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,914
Yıllar sonra sinemada izliyeceğim ilk Türk filmi olacak.
Bu görüntüler başarılı olduğunu kanıtlıyor, bundan sonrası
seyircinin. Tebrikler Kudret Sabancı..

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,983
neverland
Yıllar önce hikayesini okuduğumda gözyaşlarına boğulmuştum. Tarihimizin böyle büyük ve fedakar insanlarının hayatlarını yeni nesillere sunmak elbette size yakışırdı sevgili KUDRET SABANCI . Sağolun var olun

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,710
Tebrikler Kudret Sabancı üstat, inşallah seyirci bu eşsiz filme gerekli ilgiyi gösterir. Sabun köpüğü komedi filmleri gereğinden fazla seyirci yaptıktan sonra bu filmin onları en az ikiye katlaması gerekir.

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,831
Fatih İstanbul
Heyecanla beklediğim bir film. Ailece sinemada izleyecek ve çıktığı gün DVD sini de alacağım.
Hasılat rekoru kırmasını canı gönülden dilerim.
Hilmi Cem ile Halit İkbal-Hilal olarak bilinen Miray Daner'in büyük kitlelerce sevilmesi gişede itici güç olur umarım.
Hulki Saner'in atlı eşekli filmler çekmem şarkıcının karşısına güzel kızı koyup 15 günde film çekerim sözünü hatırlatır tarzda, haldır huldur çekilen paldır küldür filmlere rağbet edildiği şu günlerde, tarihimizin gizli kalan bu kahraman şahsiyetine yüksek bütçeli film çeken Sayın Kudret Sabancı'yı kutluyor ve üstün başarılar diliyorum.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Çok etkileyici görünüyor. Elinize sağlık üstadım. Heyecanla Kastamonu'da gösterime girmesini bekliyorum.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
Harika :) milli kahramanlarımızdan biri Vecihi Hürkuş.. Sevgili Kudret'i ismi unutulan bu milli kahramanımıza ve anısına ismiyle ithaf ettiği filmi için özellikle tebrik ediyorum. Ellerine sağlık dostum :) Vecihi Bey'in soyadı bile gökleri, havacılığı ne kadar sevdiğinin göstergesi.. mekanı cennet olsun inşallah..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Başarılarının devamını dilerim.
En iyi sezonu olsun.
Gişe rekorları kırsın.
Diyar dostları olarak bundan gurur duyacağız.

elma

Yeni Üye
28 Eyl 2017
44
84
Kudret Sabancı 'nın tüm yapımlarını beğenerek izlemişimdir.
İnşallah Hayırlı olur gişesinin iyi olmasını dilerim

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Görüntüler gerçekten çok etkileyici.
25 Mayısta evcek sinema salonunda olacağımıza eminim.
Değerli yönetmenimiz Kudret Sabancı dostumu kutluyorum, filmin bahtının açık olmasını diliyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Tarihimizin az bilinen ama en önemli kahramanlarından birisidir.
Böyle bir konunun işlenmesi ise bence özellikle çok değerli.
Sevgili Kudret Bey dostumuza başarılar dilerken filmin gişede ki başarısının kesin olacağı görüşündeyim.
Unutulmaz yapımlar arasında mutlaka yerini alacaktır.
Başarılar diliyorum.
Mutlaka sinemada olacağım.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Hayda, ben bu filmi ilk kez görüyorum, İyi ki bu konuda bir başlık açmışsınız, yoksa hiç haberim olmayacaktı. Ben de ailemle birlikte gidip izleyeceğim.

Ancak bir sorum olacak, filmi gidip Star Wars/Han Solo filminin başladığı haftaya koymuşlar. (Ben aslında Star Wars izleyecektim o haftasonu, şimdi bu başlığı görünce vazgeçtim.) Neden daha uygun bir haftasonu seçilmedi acaba, ben olsam 15 Haziran'ı seçerdim. Ayrıca filmle ilgili hiçbir teaser/trailer sinema sitelerine (mesela sinemalar.com, beyazperde.com) konulmamış. Keşke daha iyi bir tanıtım yapılabilseydi.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Bahtı açık olsun,seyircisi bol olsun.Yıllar oldu ailece sinemaya gidip film izlemeyeli.Şimdi tam zamanı :)
Büyük bir boşluğu dolduracak olan yapım için Kudret SABANCI üstadımızı kutluyorum...