P.Shop CS 6'da "Soluk Sayfayı Beyazlatma ve Netleştirme."

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Çok güzel hazırlanmış bir video çok faydalı olduğunu düşünüyorum.Bu tür eğitici videoları her çizgi roman severin mutlaka izlemesi gerekir kanısındayım.Resimle uğraşan herkes belirli bir düzey photoshop yada benzeri proğramları kullanabilmeli.
Renklerle ilgilide bir video olursa iyi olur.Youtube var biliyorsunuz eğitim videoları arasında ancak salt çizgi roman için olursa daha iyi ve eğitici olur.
Emekleriniz için çok teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.

akinalara

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
184
333
biz okumayı lezzetli hale getiren ahşap kokulu kitap okuma hissi veren kontraks yapılarak fotokobiden çıkmış gibi olmayan harika sarı sayfalı solmuş olarak yüksek çözünürlükte taranan kitapları daha çok seviyoruz

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Paylaşım için teşekkür ederken küçük bir ipucu vereyim aynı işlemi renkli sayfalarda uygularsanız panellerin sayfa kenarlarını pırıl pırıl yaparsınız Baskı almak isteyen arkadaşlara çok yardımı olur.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Böyle ipucu paylaşımlarının çok faydalı olduğunu düşünüyorum.
Ortak bir bilgi havuzu kıvamında olur.
Saygılarımızla.

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Hasan abi. Bunu çok sayıda sayfaya aynı anda uygulamak mümkün mü?

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,396
Mümkün ama bütün sayfalar ayni oranda koyu-acik dengesine sahip olmadigi icin kullanisli olmaz. Ilk sayfayi düzenlerken Windows>Actions'tan yeni bir action olusturup kaydedersiniz raminizin kaldirdigi kadar sayfa acarsiniz hepsinde sadece action starta basip tek tek kaydedersiniz. Ama bundan daha hizli yöntemlerde var beyazlatma icin.