Mediafire'da bir sıkıntı mı var

rand35

Yeni Üye
27 Şub 2011
85
7
Dün Mediafire'dan sorunsuz indirme yapıyordum. Bugün ise bu dosya için yeni bir indirme anahtarı üretiyoruz uyarısı verip devam etmek için aşağıdaki devam linkine tıklayın yazıyor. o linke tıkladığınızda ise yine aynı sayfa çıkıyor.Diğer dosyalarda da hep aynı şey oluyor. Mediafire'dan indirme sıkıntısı hakkında bilgisi olup paylaşacak kişilere şimdiden teşekkürler.

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
359
3,070
Tokat -Niksar
Sıkıntı mevcut. Ben kendi upload ettiğim dosyaları denedim indiremedim. Dediğiniz gibi 30 saniye bekledikten sonra aynı döngü devam ediyor.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Dün bende de aynı uyarı çıktı ama devam deyince indirebildim.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Aslında sitemizde yıllardır kullanılan ve hiç problemi olmayan tek indirme sitesi mediafire. Ben üyeyim ve hiç sizlerin bahsettiğiniz sıkıntıyı yaşamıyorum.
Belki üyelik isteme yüzünden oluyor. Bir de akşam saatlerinde çok fazla yoğunluk oluyor. İndirmeler sıraya giriyor gibi bir durum vardır.
Onun dışında problem varsa, mutlaka kendi bilgisayarınızla ilgili bir şeydir.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Arkadaşlar, bu sıkıntı chrome tarayıcınızla ilişkili olabilir. Bir süre önce ben de bir takım sıkıntılar yaşamıştım. Şimdi Mediafire'ı Opera veya Mozilla ile kullanıyorum ve sorun olmuyor. Aklınızda olsun...

rand35

Yeni Üye
27 Şub 2011
85
7
Sorun bitmiş galiba, şu anda indirmede bir sıkıntı yok. Tüm cevap verenlere teşekkürler.