Bir ricam var.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,392
Selam Sevgili Arkadaşlarım,

Kurban Bayramınızı kutlar,nice bayramlara sağlık içinde kavuşmanızı dilerim.

Bir ricam olacak,ama ne olur arsızlık olarak görmeyiniz.

Hürriyetin verdiği Teksas Tommiks setlerine devam ediyorum.Ancak 3.ncü sette Tommiks sayı 5 çok berbat.Bir yıldır Hürriyet Gazetesi ve Promosyan bölümüyle yazıştım,ama malesef değiştirtmeyi başaramadım.

Acaba içimizde seriye başlayıp da sonra bırakan var mı?

İşte başlarda bırakmış bir arkadaşım varsa ve Tommiks 5.nci sayısı düzgün ise bana gönderebilir mi?

Lütfen bağışlayın,çok düşündüm yazıp yazmamak için, ama ya böyle bir arkadaşım varsa , atıl duracağına belki bana gönderebilir.

Kitap rafında oldukça biriktiler,ama ben oraya yanaşınca hep o sayıyı elime alıp üzülüyorum.

Tabii ki mezara götürmeyeceğim,ama bu hastalık,sanırım tüm arkadaşlarım beni , anlar ve affeder.

Şimdiden teşekkürler.

Selam ve saygılar.

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Talebiniz alınmıştır, acaba sizin bayiye gelenlerin hepsi öylemi çıktı... bulunacağına eminim ağabey ayvalık tostu karşılığında. Gülücük...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,392
Teşekkür

Sana canım feda tost ne ki?İnan çok uğraştım.İlk anda fark etseydim bayi halledecekti,ama geç fark ettim ellerindekini iade etmişler.Belki arkadaşlarımdan temin edebilirim.Sevgi ve saygılar,iyi bayramlar.Özledim bu arada bilesin.

Bir tek o sayı öyle çıktı.

bigmaster

Onursal Üye
21 May 2010
357
1,847
okJm7Q.jpg
[/url][/IMG] Necdet Arkadaş Nadir Kitap internet sitesinde kitap mevcut bilginize.