Çizgi Store - İster Al İster Sat (ÇOK YAKINDA!)

justcomic

Çeviri & Balonlama
21 Ara 2015
79
694

cokyakinda3.png

Amacımız çizgi dünyası üzerine (özellikle çizgi roman) alışveriş yapmak isteyen veya elindeki çizgi romanları, figürleri vb. satmak isteyen herkesi tek bir yerde buluşturmak. Çok yakın bir zamanda yayındayız!

Herkese ilginizden dolayı çok teşekkür ederim. Bu bana daha çok şevk verdi. İnşallah daha da hızlı bir şekilde siteyi tamamlayıp yayına geçirmeye çalışacağım.

Fiyatlar uygun olursa diyen arkadaşlar için sitemiz hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi vermek istiyorum. cizgistore.com'da satıcı biz değil sizler olacaksanız. Dolayısıyla uygun fiyatlar sizlere bağlı :) Bizim amacımız çizgi roman almak isteyen veya satmak isteyen arkadaşları tek bir yerde buluşturmak.

cizgistore.com tamamen çizgi dünyası üzerine kurulu bir site. sahibinden.com sitesi gibi her sektörden ürün satışı olmayacak. Satmak istediğiniz ürün çizgi karakterleri ile alakalı olması lazım (süper kahramanlar vb.) gibi. Zaten kategorilerimiz de belli olduğu için cizgistore.com'da farklı ürünler görmeyeceksiniz.

cizgistore.com alıcıdan veya satıcıdan hiçbir şekilde kazanç sağlamadığı için ürün satışlarında cizgistore.com'un malesef her hangi bir güvencesi olmayacak. Ama alacağımız bazı önlemlerimiz de var. şu şekilde;
1- Üyeler birbirlerinin e-posta, facebook, twitter ve instagram hesaplarını görebilecekler. Böylece satıcı ile iletişime geçip isterlerse ürünlerini sitemiz dışından da yüz yüze gelip alabilirler.
2- Üyelerin satıcı olabilmeleri cizgistore.com'un onayına bağlı olacak. Üyelerin bilgileri kontrol edilip teyit edildikten sonra satış işlemlerine başlayabilecek. Böylece sahte hesap kullanımların önüne geçmeye gayret göstereceğiz.
3- Satıcı yeni bir ürün eklediğinde veya ürününde düzenleme yaptığında hemen yayına geçmeyecek. Bizim onayımızla sitede yayınlanacak. örneğin ürün gerçekden çizgi dünyası ile mi alakalı veya resimleri ürürün kendi resimleri olup olmadığı gibi kontrolden geçerek yayınlacaktır.
4- cizgistore.com'da üye veya ürün hakkında yorumlara da yer verilecektir ve bunlarda bizim onayımızdan geçip yayınlanacaktır.

cizgistore.com'a bir şirket veya bir dükkan sahibi malesef üye olamayacaktır. Onlar için sitemizin anasayfasında reklam yerleri açılacaktır. Bizimle irtibata geçip reklamlarını yayınlayacağız.

Şimdilik cizgistore.com hakkında diyebileceklerim bu kadar. İnşallah site yayına geçtiğinde daha detaylı bilgileri sizlerle sitemizde ve burada paylaşacağım. :)
!

Son düzenleme:

seneca66

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
188
586
Haydi bakalım.

Sadece çizgi romanlar olursa
Ohhhhh.
Fiyatlar da cazip olursa
Ben epeycesine talip olmayı hayal ve
heves ediyorum.
Almasam bile
seyrine cihan değer.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Hayırlı olsun, güzel düşünce...

Eksiklerini tamamlayamadığım bir iki seri vardı. Belki sitenizde eksik sayıları bulurum. :)

ayberk

Süper Üye
14 Nis 2011
310
386
Eyüp Sultan
Alışveriş yapacağımız bir sitemiz oldu.. yaşasın!..diğer sitelerdeki abartılı fiyatlardan bıktık..Kadıköy'deki Sahaflardan nasıl yüzde elli ucuza alıyorsak öyle alışveriş yapmak istiyoruz..fiyatlarda makul olursa site coşar gider..siteyi kuranın eline sağlık..Teşekkürler..

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,510
Bulunamayan çizgiromanlar için yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar yakın zamanda çizgiroman arşivimi satışa çıkardım...Yeni site hayırlı olsun...

justcomic

Çeviri & Balonlama
21 Ara 2015
79
694
Herkese ilginizden dolayı çok teşekkür ederim. Bu bana daha çok şevk verdi. İnşallah daha da hızlı bir şekilde siteyi tamamlayıp yayına geçirmeye çalışacağım.

Fiyatlar uygun olursa diyen arkadaşlar için sitemiz hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi vermek istiyorum. cizgistore.com'da satıcı biz değil sizler olacaksanız. Dolayısıyla uygun fiyatlar sizlere bağlı :) Bizim amacımız çizgi roman almak isteyen veya satmak isteyen arkadaşları tek bir yerde buluşturmak.

cizgistore.com tamamen çizgi dünyası üzerine kurulu bir site. sahibinden.com sitesi gibi her sektörden ürün satışı olmayacak. Satmak istediğiniz ürün çizgi karakterleri ile alakalı olması lazım (süper kahramanlar vb.) gibi. Zaten kategorilerimiz de belli olduğu için cizgistore.com'da farklı ürünler görmeyeceksiniz.

cizgistore.com alıcıdan veya satıcıdan hiçbir şekilde kazanç sağlamadığı için ürün satışlarında cizgistore.com'un malesef her hangi bir güvencesi olmayacak. Ama alacağımız bazı önlemlerimiz de var. şu şekilde;
1- Üyeler birbirlerinin e-posta, facebook, twitter ve instagram hesaplarını görebilecekler. Böylece satıcı ile iletişime geçip isterlerse ürünlerini sitemiz dışından da yüz yüze gelip alabilirler.
2- Üyelerin satıcı olabilmeleri cizgistore.com'un onayına bağlı olacak. Üyelerin bilgileri kontrol edilip teyit edildikten sonra satış işlemlerine başlayabilecek. Böylece sahte hesap kullanımların önüne geçmeye gayret göstereceğiz.
3- Satıcı yeni bir ürün eklediğinde veya ürününde düzenleme yaptığında hemen yayına geçmeyecek. Bizim onayımızla sitede yayınlanacak. örneğin ürün gerçekden çizgi dünyası ile mi alakalı veya resimleri ürürün kendi resimleri olup olmadığı gibi kontrolden geçerek yayınlacaktır.
4- cizgistore.com'da üye veya ürün hakkında yorumlara da yer verilecektir ve bunlarda bizim onayımızdan geçip yayınlanacaktır.

cizgistore.com'a bir şirket veya bir dükkan sahibi malesef üye olamayacaktır. Onlar için sitemizin anasayfasında reklam yerleri açılacaktır. Bizimle irtibata geçip reklamlarını yayınlayacağız.

Şimdilik cizgistore.com hakkında diyebileceklerim bu kadar. İnşallah site yayına geçtiğinde daha detaylı bilgileri sizlerle sitemizde ve burada paylaşacağım. :)

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Hayırlı olsun.

Zamanında koleksiyon amaçlı biriktirdiğim western tarzı çizgiromanlarımı, kendi çizgim olan bilimkurgu&fantastik ögeler taşıyan maceralara yöneldiğim için, elimde çıkartma kararı almaktaydım ve bunları (gelir düzeyi düşük olan) ücretli alamayan arkadaşlara ÜCRETSİZ vermeyi düşünmekteyim.. (YALNIZ; BU ARKADAŞLAR BENDEN ÜCRETSİZ ALIP TA! ÜCRETLİ SATMAZINLAR) diyerekten, ÇİZGİ STORE açıldığında isteyene (oy çoğunluğuyla) göndereceğim...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
...cizgistore.com'a bir şirket veya bir dükkan sahibi malesef üye olamayacaktır. Onlar için sitemizin anasayfasında reklam yerleri açılacaktır. Bizimle irtibata geçip reklamlarını yayınlayacağız...
Bu konuya biraz daha kafa yormanız iyi olur bence. Varsın, bu işin ticaretini yapanlar da üye olsun, kime ne zararı var ki? Zaten onları dahil etmeden beklediğiniz ilgiyi göremezsiniz.

Bana kalırsa çizgi romanla da sınırlamayın. Bir sahafta alınıp satılan her şeye yer olsun sitenizde. :)

justcomic

Çeviri & Balonlama
21 Ara 2015
79
694
Merhaba hadon,
zaten bu işin ticaretini dahil etmeyeceğim demiyorum. Aksine onların reklamlarını yaparak ön plana çıkarmayı düşünüyorum. :)

sadece çizgi romanlarla sınırlı değil ama çizgi dünyası dışında farklı şeyler satılmasını da istemiyorum açıkçası. Kategorilerimiz arasında figür, tişörtler, hediyelikler vb gibi ürünlerde yer alacak ama tabiki çizgi karakterleri olması şartı ile.

Bir de bu kategorileri çizgi karakterleri ile alakalı daha başka nelerle genişletebiliriz. Bu konuda da bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. :)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Bulunamayan çizgiromanlar için yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar yakın zamanda çizgiroman arşivimi satışa çıkardım...Yeni site hayırlı olsun...

Kitapları görebilme olanağımız var mı. Kitaplar bir satış sitesinde mi satışta.
Listeleseniz mutlaka alabileceğim birşeyler vardır.