Promosyon Bilgisi

Promosyon Bilgisi

Genel Duyurular

Like Tree77Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-01-2017, 14:01   #1

necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 55140
•Rep Seviyesi :
necdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond reputenecdet has a reputation beyond repute
Standart Promosyon Bilgisi
Selam Sayın Çizgi Roman Kardeşlerim,

Hürriyet Gazetesinin vereceği son kitap Tarkan'ın, tek kitap sayfa adedini çözebildiniz mi?

Önceki promosyonlarda toplam 788, veya 680 gibi ifadeler bulunurdu.

Bu kez ben göremedim.

Bilen arkadaşlardan bilgi rica edeceğim.

Çok teşekkürler.

Sevgi ve Selamlar.
necdet isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2017, 14:13   #2

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
seneca66 has a reputation beyond reputeseneca66 has a reputation beyond reputeseneca66 has a reputation beyond reputeseneca66 has a reputation beyond reputeseneca66 has a reputation beyond reputeseneca66 has a reputation beyond reputeseneca66 has a reputation beyond reputeseneca66 has a reputation beyond reputeseneca66 has a reputation beyond reputeseneca66 has a reputation beyond reputeseneca66 has a reputation beyond repute
Alıntı: necdet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Hürriyet Gazetesinin vereceği son kitap Tarkan'ın, tek kitap sayfa adedini çözebildiniz mi?

Önceki promosyonlarda toplam 788, veya 680 gibi ifadeler bulunurdu.

Tarkan 480 sayfa.Mandrake 120 idi. Tommiksler epeye Hacimliydi.
seneca66 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2017, 15:41   #3

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1229379
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2017, 17:03   #4

•Rep Puanı : 85230
•Rep Seviyesi :
Hakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond repute
Tarkan için ben 3 kupon topluyorum, ancak Hürriyet'in sitesinden promosyon üyeliği yaptıktan sonra fark ettim ki, her TC numarasıyla "SADECE BİR ADET" ürün alabiliyorsunuz. Garibime gitti..
Hakan Alpin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2017, 19:56   #5

•Rep Puanı : 16543
•Rep Seviyesi :
akrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond repute
bayıden kaseletbılırsınız o zaman sorun yok
akrep069 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2017, 20:15   #6

•Rep Puanı : 55478
•Rep Seviyesi :
Mistercaki has a reputation beyond reputeMistercaki has a reputation beyond reputeMistercaki has a reputation beyond reputeMistercaki has a reputation beyond reputeMistercaki has a reputation beyond reputeMistercaki has a reputation beyond reputeMistercaki has a reputation beyond reputeMistercaki has a reputation beyond reputeMistercaki has a reputation beyond reputeMistercaki has a reputation beyond reputeMistercaki has a reputation beyond repute
Bizler için maliyetsiz,yada maliyeti çok düşük çizgiroman okuma imkanı veren Hürriyet Gazetesi'ne teşekkürler.

Hürriyet Gazetesi'nde,Yaz başından beri çizgiroman promosyonları devam ediyor.
Teksas-Tommiks serisini 8'er kitap(Toplam 16) yayınladı.
Sonrasında, Kaptan Swing ve Tombraks'ı 2'şer adet verdi.
O bitmeden Mandrake serisine başladı.Bu da 4 kitaptı.
Şimdi ise Tarkan 4 cildi ile aramızda olacak.

Bakılacak olursa çizgiroman ve çizgiromansever için yıllardır özlemi duyulan promosyonlar.
Üstelik çeşit ,çeşit.
Her, kitaptan 2'şer ,4'er verip,başka serilere geçeceklerine;başladıkları serileri hatırı sayılır adetlere taşımaları tiraj sürekliliği açısından da faydalı olucaktır kanaatindeyim.

Hakan ALPİN gibi Tarkan kuponları için 2 adet Hürriyet alıyorum.Ancak,farklı T.C'ler ile birden fazla kayıt yapılabiliyor.

Tarkan'ın boyutları ilk yayınlandığı boyutlarda olması sebebi ile özenli,kapaklar eski fasikül kapaklarından.
Bu özellikleri ile yıllar sonra çok değerli bir seri olacağının mesajını veriyor.
Renkli olacağını sanmıyorum.50 sene önce gazete bantlarında çıktığı gibi siyah,beyaz olacağını düşünüyorum.

Hürriyet Gazetesi'de promosyonlardan memnun kalıp;diğer gazeteleri de çizgiroman promosyonlarına özendirirse, yaşadık...
Mistercaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2017, 20:56   #7

•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Alıntı: Mistercaki´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

...
Tarkan'ın boyutları ilk yayınlandığı boyutlarda olması sebebi ile özenli,kapaklar eski fasikül kapaklarından.
Bu özellikleri ile yıllar sonra çok değerli bir seri olacağının mesajını veriyor.
Renkli olacağını sanmıyorum.50 sene önce gazete bantlarında çıktığı gibi siyah,beyaz olacağını düşünüyorum.

...

Sevgili dostum inşallah dediğin gibi olmaz da yayınlandığı günlerde çıkmasını dörtgözle bekleyip koşarak bayilerden almaya gittiğimiz dergilerdeki gibi olur, renkli hatta tıpkıbasım olsa keşke...
Ben de iki takım alanlardanım...
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2017, 18:17   #8

Tarantula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 144655
•Rep Seviyesi :
Tarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond repute
Alıntı: savok´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Sevgili dostum inşallah dediğin gibi olmaz da yayınlandığı günlerde çıkmasını dörtgözle bekleyip koşarak bayilerden almaya gittiğimiz dergilerdeki gibi olur, renkli hatta tıpkıbasım olsa keşke...
Ben de iki takım alanlardanım...

Bugün Promosyon Hürriyet ekibini aradım. Teli şu : 0 850 224 02 22.

İki soru sordum,

1- Çizgi Roman renkli mi ?
Cevap : Kapak renkli içi renksiz

2- Tarkan'ın devamı basılacak mı ? Çevremde çizgi roman meraklısı her gün 2 - 3 Hürriyet alan arkadaşlarım var, yukarıya diğer maceraların da basılması için istekte bulunur musunuz ?
Cevap : Tabi, böyle bir istek olduğunu bildiriyorum şu anda.

Siz de arayıp talepte bulunursanız faydası olur herhalde Telefonda biraz bekliyorsunuz ama biri çıkıyor sonuçta.
Tarantula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2017, 18:29   #9

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 266571
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Benim için ÇR olsun çamurdan olsun gençliğimizin kahramanı Tarkan Cüneyt ARKIN büyük sanatçımızın deyimiyle NARKAN Sezgin BURAK için bindefa basılsa yine alırım.Hele Ersin beyin Volto Nascosto daki harika çizimleri aile boyu yetenek.Sayın HikmetYamansavaşçılar , Abdullah TURHAN , Suat YALAZ , Yıldırım ÖRER , Ali RECAN ,Devrim KUNTER, Şahap AYHAN ( ismini yazamadığım onlarca sanatçımız ) gibi dünya çapında yeteneklerin kitaplarını her zaman alırım.Zaman bulunca okurum bulamazsam kitap beni okur farketmez.Elimin altında bulunması bile beni mutlu eder.Muhteşem sanatçılar.
abolardis isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2017, 20:35   #10

•Rep Seviyesi :
Alıntı: Tarantula´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

...

İki soru sordum,

1- Çizgi Roman renkli mi ?
Cevap : Kapak renkli içi renksiz

...

Kendi adıma iki takım biriktiriyordum, birinden vaz geçtim...

Bookmarks

Seçenekler
Stil