Promosyon Bilgisi

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Selam Sayın Çizgi Roman Kardeşlerim,

Hürriyet Gazetesinin vereceği son kitap Tarkan'ın, tek kitap sayfa adedini çözebildiniz mi?

Önceki promosyonlarda toplam 788, veya 680 gibi ifadeler bulunurdu.

Bu kez ben göremedim.

Bilen arkadaşlardan bilgi rica edeceğim.

Çok teşekkürler.

Sevgi ve Selamlar.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
belge_012.jpg

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Tarkan için ben 3 kupon topluyorum, ancak Hürriyet'in sitesinden promosyon üyeliği yaptıktan sonra fark ettim ki, her TC numarasıyla "SADECE BİR ADET" ürün alabiliyorsunuz. Garibime gitti..

Önder Çakı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
5 Ağu 2012
263
1,722
Bizler için maliyetsiz,yada maliyeti çok düşük çizgiroman okuma imkanı veren Hürriyet Gazetesi'ne teşekkürler.

Hürriyet Gazetesi'nde,Yaz başından beri çizgiroman promosyonları devam ediyor.
Teksas-Tommiks serisini 8'er kitap(Toplam 16) yayınladı.
Sonrasında, Kaptan Swing ve Tombraks'ı 2'şer adet verdi.
O bitmeden Mandrake serisine başladı.Bu da 4 kitaptı.
Şimdi ise Tarkan 4 cildi ile aramızda olacak.

Bakılacak olursa çizgiroman ve çizgiromansever için yıllardır özlemi duyulan promosyonlar.
Üstelik çeşit ,çeşit.
Her, kitaptan 2'şer ,4'er verip,başka serilere geçeceklerine;başladıkları serileri hatırı sayılır adetlere taşımaları tiraj sürekliliği açısından da faydalı olucaktır kanaatindeyim.

Hakan ALPİN gibi Tarkan kuponları için 2 adet Hürriyet alıyorum.Ancak,farklı T.C'ler ile birden fazla kayıt yapılabiliyor.

Tarkan'ın boyutları ilk yayınlandığı boyutlarda olması sebebi ile özenli,kapaklar eski fasikül kapaklarından.
Bu özellikleri ile yıllar sonra çok değerli bir seri olacağının mesajını veriyor.
Renkli olacağını sanmıyorum.50 sene önce gazete bantlarında çıktığı gibi siyah,beyaz olacağını düşünüyorum.

Hürriyet Gazetesi'de promosyonlardan memnun kalıp;diğer gazeteleri de çizgiroman promosyonlarına özendirirse, yaşadık...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa

...
Tarkan'ın boyutları ilk yayınlandığı boyutlarda olması sebebi ile özenli,kapaklar eski fasikül kapaklarından.
Bu özellikleri ile yıllar sonra çok değerli bir seri olacağının mesajını veriyor.
Renkli olacağını sanmıyorum.50 sene önce gazete bantlarında çıktığı gibi siyah,beyaz olacağını düşünüyorum.

...

Sevgili dostum inşallah dediğin gibi olmaz da yayınlandığı günlerde çıkmasını dörtgözle bekleyip koşarak bayilerden almaya gittiğimiz dergilerdeki gibi olur, renkli hatta tıpkıbasım olsa keşke...
Ben de iki takım alanlardanım...

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941

Sevgili dostum inşallah dediğin gibi olmaz da yayınlandığı günlerde çıkmasını dörtgözle bekleyip koşarak bayilerden almaya gittiğimiz dergilerdeki gibi olur, renkli hatta tıpkıbasım olsa keşke...
Ben de iki takım alanlardanım...

Bugün Promosyon Hürriyet ekibini aradım. Teli şu : 0 850 224 02 22.

İki soru sordum,

1- Çizgi Roman renkli mi ?
Cevap : Kapak renkli içi renksiz

2- Tarkan'ın devamı basılacak mı ? Çevremde çizgi roman meraklısı her gün 2 - 3 Hürriyet alan arkadaşlarım var, yukarıya diğer maceraların da basılması için istekte bulunur musunuz ?
Cevap : Tabi, böyle bir istek olduğunu bildiriyorum şu anda.

Siz de arayıp talepte bulunursanız faydası olur herhalde :) Telefonda biraz bekliyorsunuz ama biri çıkıyor sonuçta.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Benim için ÇR olsun çamurdan olsun gençliğimizin kahramanı Tarkan Cüneyt ARKIN büyük sanatçımızın deyimiyle NARKAN Sezgin BURAK için bindefa basılsa yine alırım.Hele Ersin beyin Volto Nascosto daki harika çizimleri aile boyu yetenek.Sayın HikmetYamansavaşçılar , Abdullah TURHAN , Suat YALAZ , Yıldırım ÖRER , Ali RECAN ,Devrim KUNTER, Şahap AYHAN ( ismini yazamadığım onlarca sanatçımız ) gibi dünya çapında yeteneklerin kitaplarını her zaman alırım.Zaman bulunca okurum bulamazsam kitap beni okur farketmez.Elimin altında bulunması bile beni mutlu eder.Muhteşem sanatçılar.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Ben de ilk kez milli oldum
Tarkan için internetten abone olamayınca telefonla aradım ve bir konser dolusu müzik dinledikten sonra canlı muhatap buldum. Onun yardımıyla abone kaydı yaptırdım.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Tarkanı elinde bulunduran birisi bu maceraları tarayıp internete atma durumu olabilir mi peki?

Hani telif hakları falan açısından?

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
Tarkan setini bugün aldım. Tabi renkli olsaydı belki daha güzel olabilirdi, ama bu haliyle de gayet iyi. Kağıdı kaliteli, büyük ebat. Umarım devamı gelir.

2yuip0x.jpg

5v6hjq.jpg

339ty7m.jpg

Önder Çakı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
5 Ağu 2012
263
1,722
Malesef Tarkan, gazete tirajını çok arttırmadığı gerekçesi ile devam etmedi.Kulağımıza gelen sebep bu.Elbette farklı sebepleride olabilir.Ciltler elime geçtiğinde beklediğimden iyi buldum.Kısada olsa,basılan Tarkan ciltleri içinde en başarılısı diyebilirim.
Devam etmesini ve Tarkan'ın bu şekilde de olsa tamamlanmasını çok isterdim.
Hatta,televizyondaki dizilerin yanında Tarkan'ında iyi bir prodüksiyonla çok başarılı olabileceğini düşünüyorum.
Tarkan farklı bir kahraman.
Hemen, herkes seviyor.
Yaşatılması ve unutturulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Hürriyet Promosyon artık sadece Teksas ve Tommiks ciltlerini dağıtıyor.
Hemde peşpeşe.
Bugün 15.set'e başladılar.Devam edecek gibide gözüküyorlar.
Bu setle birlikte toplam 60 cilt oluyor.(30 Teksas+30Tommiks)
Seri tamamlanacak gibi gözüküyor.