Dostlarım bana sitemkâr

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,201
Germany
Dostlarım bana sitemkâr, ben de bu kadar ara vermek istemezdim, fakat gerçekten çok zor zamanlar geçirmekteyim.
Ayağımdan dolayı çalışamayacak durumdayım, çalışamadığım için iş yerimden çıkış aldım.
Şimdi kendi problemlerimle savaş içindeyim.
Zagor'u siyah beyazdan renklisine klonlama işini o kadar sevmeme rağmen bu şartlar altında hiç keyfim kalmadı.
Bu aralar paylaşımlarımın arası biraz uzayabilir.
Saygılar, sevgiler.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Geçmiş olsun

Sevgili yaşlıkurt,gerçekten içim acıdı.Her ne kadar yüz yüze görüşmemiş olsak da ,bizlere verdiğiniz o güzel eserlerde sizi görüyor gibiydim.O nedenle de gerçek bir dostunuz olduğumu düşünüyorum.
Sitem eden tüm arkadaşlar de aynı görüştedirler kesinlikle.Sadece sizi burada görmek istedikleri için takılmışlardır.
Tüm çizgi diyarı dostları adına yürekten acil şifalar diliyoruz.Biran önce iyi haberlerinizi duymak istiyoruz.
Öncelikle moralinizi yüksek tutun lütfen.Acaba yapabileceğimiz bir şey var mı?

Bizi habersiz bırakmayınız.

Sevgi ve selamlar.

Yeni yılın size ve çizgidiyarı dostlarıma ,ve tüm dünyaya , barış,huzur,mutluluk ve sağlık getirmesini Yüce Allah'dan niyaz ederim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Öncelikle tekrardan geçmiş olsun üstadım.Umarım en kısa zamanda düzelir,tekrardan eski sağlığınıza eskisinden de iyi kavuşursunuz.
Öncelik sağlık,sıhhat.Hobilerimiz ikinci hatta üçüncü planda.
Siz iyi olun gerisi önemli değil.Tekrardan geçmiş olsun...

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Sağlığınıza en kısa zamanda kavuşup, bu sıkıntılı durumdan da kurtulmanızı canı gönülden dilerim.
Bizler için çok değerli olan o paylaşımlarınız sizden daha değerli asla değildir. Sizin sağlığınız ve huzurunuz en önde gelir. Zagor bekleyebilir, bunca yıldır böyle kaliteli renkli örneklerini göreceğimizi bile hiç ummuyorduk.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
En önemli olan sizin ve sevdiklerinizin sağlığı. Çok geçmiş olsun.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,514
Herşeyden önemlisi sağlık. İnşallah sağlığınıza kavuşursunuz ve eski neşeniz de geri gelir. Sizi seviyoruz.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Sayın yaşlıkurt, emin olun hiç kimsenin size sitemkar olma hakkı yok. Sizin bugüne kadar paylaştıklarınız sizi birkaç yüz yıl sitemlerden korumaya yeter.
Sizi her ne kadar şahsen tanımasam da emin olun benim için de sizin sağlığınız, mutluluğunuz paylaşımlarından çok daha önemli.

2016 yılı gerek bizler, gerek dünya için çok zor ve sorunlu bir yıldı. Her kara kışın bir baharı olurmuş. Umarım 2017 de 2016'nın baharı olur hepimiz için..
Siz de sağlığınıza, işinize mutluluğunuza tekrar kavuşursunuz.

Saygılar, sevgiler..

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Geçmiş olsun sayın Daltas ayağınızda ki rahatsızlıkla ilgili bilgi verebilirmisiniz teşhis nedir.Alternatif bir takım kürler işe yarayabilir.Saygılarımla

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Sağlık ve iş daha önemli.
Burada varlığın,dostluğun yeterli.
En kısa zamanda iyileşmeni ve işini ayarlamanı temenni ederim.
Ben senin ne kadar yüce gönüllü olduğunu biliyorum.
Can dostum,selamlar ve sevgiler.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Sayın Yaşlı Kurt özürlerimle Daltas üstadı yazmışım Sayın Lobador sağolsun uyardı tekrar saygılar

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Halk içinde mu'teber nesne yok devlet gibi
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
Önce sağlık sevgili yaşlıkurt..
Gerisi teferruat..İnşallah tez günde sağlığınıza kavuşursunuz..
Dualarım sizinle..

All4all

Kıdemli Üye
23 Haz 2016
189
577
Manaus
Sayin Yaslikurt, hic tanismammamiza ragmen, sizi sanki taniyoruz, kazandirdiginiz son derece kaliteli cizimlerden, forum uyelerine karsi samimi, durust ve saygili tavrinizdan. Sanirim bir cogumuz sizin gecirdiginiz bu hastaliktan uzuntu duyuyor. Ustune isinizi kaybetmeniz de gelmis. Umariz 2017 size daha ugurlu gelir ve islerinizi sagliginizi duzeltebilirsiniz.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Geçmiş olsun.
Doğru teşhis, etkin bir tedavi ve iyi bir tabip marifetiyle umarım ve dilerim bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Abi kim sana sitem edebilir bu bir hobi senin bunca derdin varken bırak rengi falan önce sorunlarını hallet.Orda maluliyetten emekli olamıyor musun seni çalıştırmıyorlarsa alman iş kurumuna müracaat et.Ya emekli etsinler yada iş bulsunlar öyle yağma yok hem iş kazası geçir hem tazminat vermesinler git mahkemeye aç dava şu dünya da hep kapitalizmin rezilliği yaşanıyor.Yıkılmalı bu sömürü düzeni artık.Lütfen gelişmelerden haberdar et.2017 sana mutluluk getirsin.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
O kadar güzel Zagor serisi yaptın ki bizlerde bunları her ay bekler olduk. Sana kim sitem ediyorsa kendini yerin dibine sokar. Sağlık her şeyden önemli. Önce sağlık demişler. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Önce can sağlığı olsun,
Gerisi kalan elbet olur.
Sizin sağlığınız Zagor kitaplarından daha değerli,
Umarım tez zamanda iyileşirsiniz.
Tekrar geçmiş olsun.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Uzaktayız, çoğumuz birbirini yolda görse tanımaz..
Ama burada öyle bir dostluk kurduk ki içimizden herhangi bir dostumuzun iki gün mesajını göremezsem ne oldu, niye yazmıyor diye bir telaşa kapılıyorum...
Bu sanal alem dedikleri yerde bildiğin bizim mahallenin dostluklarını kurduk bence..
Sitem ancak dostlara yapılır...
Dost olmayanlarla ne işimiz var...
Sevgili dostum sağlığına dua ediyor, bir an önce yeniden çalışabilmeni diliyorum.
Seni üzecek bir lafımız olduysa bağışlanmak isterim.
Sevgilerimle..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Canım kardeşim geçmiş olsun.Dilerim sağlığına kavuşur,işin gücün ve keyfin en kısa zamanda yerine gelir.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
üstadım senin sağlığından daha değerlimi ?
ne önemi var
herşey düzelir lütfen canınızı sıkmayın
bu durum sadece bir dönem
bir an önce ayapğa kalkacağınız haberinide buradan okuyacağız
iş konusunda buraya yazarsanız ayağınız düzeldiğinde herkez bir fikir ortaya koyacaktır
esen kalın sağlıcakla kalın

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Geçmiş olsun sevgili Yaşlıkurt... 2017 yılı sizin için umarım sorunlarınızı geride bıraktığınız, sağlığınıza kavuştuğunuz, mutlu, neşeli ve umutlu hissettiğiniz bir süreç olur...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,455
hiçbiryerde :)
Üzüldüm bu habere.
Hiç birimiz sitemkar olmadık, olan varsa olmamalıydı ,
daha çok buluşmak istedik sadece, her zaman olduğu
gibi. Bunu hep isteriz ama önemli olan
kendi keyfimiz ve sağlığımız. O yüzden
sevgili yaşlıkurt üstadıma acil şifalar diler
bize verdiği tüm dostluğu için teşekkür ederim..

12 Şub 2010
15,006
543,731
Bir şey demek zor sevgili dostum.
Öncelikle Allah'tan şifanı diliyorum, geçmiş olsun.
Ben de bir kaç defa ciddi sağlık sorunları yaşadığım için çok iyi anlıyorum.
Ama her zaman ilerisi için umutlu olmakta fayda var. Her şeyin bir çaresi olduğunu yaşayarak öğrendim. Uygun tedavi ile ümitsiz gibi görünen çok vakanın sağlıkla sonuçlandığını biliyorum. İnşallah senin de tedavin gerçekleşir.
Duamız seninle. Dua dışında elimizden gelen bir şey olursa burada dostların olduğunu unutma.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Sitemkar olmaya kimsenin hakkı yok,ve sanırım diyarda bu tarz bir düşünceye sahip olan kimsede yoktur sevgili yaşlı kurt....Öncelikle rahatsızlığınızın bir an önce geçmesini ve tekrar eski sağlığınıza kavuşmanızı gönülden arzuluyorum....Şimdiye kadar yaptığınız paylaşımlar bizler için altın değerinde,o yüzden bırakın sitemkar olmayı size canı gönülden hep minnetar olacağız....Sevgilerimle.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,395
66,603
Karagümrük
Allah tez zamanda şifa versin Yaşlıkurt. İnşaallah bütün
sorunlarını aşarsın. Senin mutluluğun ve sağlığın her şeyden
daha değerlidir.

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,201
Germany
Böyle bir konu açmakla kalbinizi kırdım galiba. Sanırsam duygusal bir anıma geldi.
Hepinizden özür dilerim.
Dostlarımdan hiçbirinin böyle düşünmediğini biliyorum.
Güzel dileklerinize ayrıca teşekkür ederim.

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
457
3,784
Hiçbir Şey Ülkesi
Sayın yaşlıkurt;

Diğer bütün dostların yazdığı gibi sağlığınız bence de her şeyden önemli. Çoğu zaman "sağlık olsun" deyip geçiyoruz ama bu basit ifadenin ne kadar önemli olduğunu ya kendi başımıza bir şey geldiğinde ya da sizinki gibi dostlarımızın sağlığında bir sıkıntı olduğunu görünce / duyunca anlıyoruz.

Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle... Mutlu, umutlu, sağlık dolu yıllar sizin olsun...