Dostlar yardıma ricam var

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Fransız Lug Yayınevi logosuyla yayınlanan tommiks ve teksas orijinal sıralama ling'lerine ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin

ana listede numero 1 yazar onu tıklarsan kapak ile birlikte macera adınıda yazar(fransızca tabi :p )
tommiksin fransızcasını bilmiyorum bulunca onundalinkini atarım
saglıcakla

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin

fransız menşeli zembla işe yaradı zannedersem şaka şaka bu bedetheque nin lingini Savok vermişti bende içinden lug basımı tommiks ve teksası buldum

işine yarar inşallah Vefalı dost
yalnız biraz daha araştırınca lug bu seriyi farklı adlarda yayınlamış( nevada, rodeo) sana kolay gelsin ben işin içinden çıkamadım ama birkaç link daha gönderiyorum bakarsın

Son düzenleme:

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
İlginiz için teşekkürler ediyorum.esseGesse çizimlerini hepimiz sırasına göre okuduk Fransız çizerlerinin linklerini sıralamaya dowland edip Türkçe paylaşımlar ile paylaşmak istiyorum.İndirebilecek liste eklenirse bu gece keyfime diyecek olmaz. :d

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
İlginiz için teşekkürler ediyorum.esseGesse çizimlerini hepimiz sırasına göre okuduk Fransız çizerlerinin linklerini sıralamaya dowland edip Türkçe paylaşımlar ile paylaşmak istiyorum.İndirebilecek liste eklenirse bu gece keyfime diyecek olmaz. :d

Hüseyin abi işte bu yapılabilirse Hozcomics'in bile yapamadığını biz yapmış olacağız.
Teksas'ta 42. cildi yayınlayıp bıraktı.
Tommiks'te hiç Fransız çizmlere girmedi bile..
İnşallah bu konuda bilgili arkadaşlar yardım ederler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
avxhome.in de il grande blek olarak ve gigante blek olarak bazı sayılar çıktı.Ama indirmek benim açımdan mümkün değil.Ayrıca ben daha önce teksas ve nevada ile ilgili zannedersem paylaşım yapmıştım.libgen sitesinden link de vermiştim.libgenin yeni linkini google da libgen diye aratırsanız ve oradan comics kısmına girip search ile araştırırsanız çok fransızca sayısı çıkar.Ama sıralı hiçbir yerde rast gelmedim.Eğer sıralı fransızca seri bulunursa hakikaten bu konuda türkiye de en büyük işi çıkarırız.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895

Hüseyin abi işte bu yapılabilirse Hozcomics'in bile yapamadığını biz yapmış olacağız.
Teksas'ta 42. cildi yayınlayıp bıraktı.
Tommiks'te hiç Fransız çizmlere girmedi bile..
İnşallah bu konuda bilgili arkadaşlar yardım ederler.

Sevgili savaş Fransız teksas tommik maceraları bizlerde bölük pörçük atlamalıda olsa yayınlandı ama tam orijinal sıralaması bu diyarda çok güzel dururdu.Eksik yada yayınlanmayan maceralar'da çeviri yaparak mükemmelleştirebiliriz diye umut ediyorum.