24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

12 Şub 2010
15,006
543,776
Ben de öğretmenler günü dolayısıyla konu açtım.
Sonra sevgili abolardis dostumuzun da açmış olduğu konunun farkına vardım.
Sevgili abolardis'e konu için teşekkür ediyor ve Öğretmenler Gününü kutluyorum.
İki konunun, ilk konu altında birleştirilmesi uygun olur sanırım.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep

Konuyu neden diğerinde değilde , burada paylaştım. Çünkü bugün Öğretmenler Günü ve arkadaşımız başlıkta yazım kurallarına uymamış
O kadar uyarıya rağmen.

Son düzenleme:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Degerlerini nedense küçük gördügümüz ve haklarını gerektigi kadar vermedigimiz tüm ögretmenlerimizin ögretmenler günün kutlarım

15202679_10154848469063117_1726667643522971775_n.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Konuları birleştirdim.
24 Kasım Atatürk'ün Başöğretmen olarak seçildiği gündür.
Her ne kadar Faşist 12 Eylül darbesinin bir uygulaması olsa da benim şahsen beğendiğim bir gün seçimidir.
Büyük dedem, dedem ve babam ve ayrıca sülalemde onlarca öğretmen olması sebebi ile benim için bu günü kutlamak ayrı bir zevktir.
Okutan soyadı da buradan gelmektedir.
24 Kasım Öğretmenler günü tüm devrimci ve emekçi öğretmenlerimiz için kutlu olsun.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Başlığı büyük harfle yazmama rağmen küçük harfe dönüşmüş forum yazılımında bir sıkıntı yok umarım.Bu tip açıklar bildiğim kadarıyla güvenlik açığı yaratabilir.İlgilenilirse iyi olur.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Başlığı büyük harfle yazmama rağmen küçük harfe dönüşmüş forum yazılımında bir sıkıntı yok umarım.Bu tip açıklar bildiğim kadarıyla güvenlik açığı yaratabilir.İlgilenilirse iyi olur.

Başından bu yana bu sorun sürmekte, sevgili abolardis.
Sizinle ilgili değil bu sıkıntı.
Teşekkürler konu için.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Konuları birleştirdim.
24 Kasım Atatürk'ün Başöğretmen olarak seçildiği gündür.
Her ne kadar Faşist 12 Eylül darbesinin bir uygulaması olsa da benim şahsen beğendiğim bir gün seçimidir.
Büyük dedem, dedem ve babam ve ayrıca sülalemde onlarca öğretmen olması sebebi ile benim için bu günü kutlamak ayrı bir zevktir.
Okutan soyadı da buradan gelmektedir.
24 Kasım Öğretmenler günü tüm devrimci ve emekçi öğretmenlerimiz için kutlu olsun.

Günün ve ortamın özelliğine dair en beğendiğim mesaj.
Ellerine sağlık...

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
808
12,359
15107458_1228753543861855_9056677754744030384_n.jpg

Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; Başöğretmen'in izinde olan, ışığı ile yurdumuzun geleceğini durmadan ve yılmadan aydınlatan tüm değerli öğretmenlerimizin ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!..

Sonsuz saygı ile...​

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Rahmetli amcam bizim ailenin ilk öğretmeniydi. Ama arkası da geldi. Kardeşim, kuzenlerim, yeğenlerim, yengelerim... Bizim ailede pek çok öğretmen var. Pek çok öğretmen arkadaşım olduğu gibi. Bir de diyardaki yakın dostlarımdan öğretmen olanlar var. Bu kadar öğretmen tanıyan birisi olarak öğretmenlerin ne kadar zor şartlarda kutsal mesleklerini yapmaya çalıştıklarına yakından şahidim. Bundan dolayı öğretmenlerimize büyük bir saygı duyarım. Şartlar ne kadar aleyhlerine olsa da hiç yorulmadan öğretmeye devam ederler. Bütün öğretmenlerimize saygılarımla öğretmenler gününüzü kutlarım.

ogretmenler-gunu-siirlerii.jpg

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,929
İstanbul
Ülkemizin ve milletimizin aydınlık geleceği için emek veren öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu, çağdaş eğitimin mimarı, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aramızdan ayrılan tüm öğretmenlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Ben ayrıca özel bir teşekkür etmek isterim.Yıllar oldu geriye dönünce forumda olmayan bir sayı vardı benimde farklı yoğunluklarım olmasından dolayı bir arkadaşıma verdiğim ancak geri dönüşü olmayan bir sayı ile ilgili olarak özel bir ricam olmuştu.Sayın Sarkomer kitabı taramış ve daha ne olacak diyenler için bana özel mesaj göndermiş kitap eklenmiştir iyi okumalar şeklinde forumda kaçırmıştır, belki görmemiştir düşüncesiyle.Tanışmadığım ama eğitimci olduğunu bugün öğrendiğim sayın Sarkomer e gecikmiş ama hiç unutulmamış inceliği için çok teşekkür ederim.Herkes iyiliğin kölesidir.Özel mesaj alınca kendimi gerçekten çok özel ve değerli hissetmiştim.Kendisi böyle bir incelik yapmak zorunda değildi.Ancak anlaşılıyorki yaşam felsefesi anlayışı naifliği ile nadide bir insan tanışmadığım ama hep saygı duyduğum bir insan sağlıcakla kalınız.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
En önemli vazife eğitim, öğretim. Öğretmenler günü tüm öğretmenlere kutlu olsun.