Abdullah Turhan ustanın imza gününden görüntüler.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Bugün hem okulda dersim hem de veli toplantısı vardı.
Dersimi bir öğretmen arkadaşıma sattım, veli toplantısından ise saat 12.00 ye kadar kurtaramadım.
İmza günü için ustaya son dakikada yetişebildim.
Sağolsun Raven dostum ustayı biraz daha bekletmiş.
Sanırım şimdiye kadar gezdiğim en kalabalık fuardı.
Muratusta dostumuzla birlikte rahatça gezemedim ama ilginin bu kadar yüksek olmasından da ayrıca mutlu oldum.
Çizgi düşler ve Büyülü Dükkan'ın standlarında da oldukça yoğun bir kalabalık vardı. Biz de bir miktar alışveriş yapmış olduk.
Bu arada Necati Derya ve Hikmet Yamansavaşçılar ustalarımızla da sohbet ettik.
Karabala'dan çok güzel haberler var bilesiniz.
IMG_20161119_132302.jpg

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Sevgili Güngör abi söylediğin gibi çok kalabalıktı standlar iç içe rahatça dolaşamıyor ve kitaplara bakamıyorsun,nereye nasıl gideceğini bilmiyorsun ilginin çok olması tabikide güzel ama millet rüzgarda savrulan yaprak misali bir oraya bir buraya milletin bana çarpmasından omuzum ağrıdı.
Gezemedik ve rahatça bakamadık Mustafa'nın söylediğine bende katılıyorum CNR'daki fuar daha derli toplu ve düzgün bencede rahatça gezip bakabiliyorsun.
Değerli usta Abdullah TURHAN beyin imzalı kitabını aldım.
Kendisinin elini öptüm.Hikmet abi hayranın dedi,ne hayranı dedi ben film artisimiyim dedi gülerek.
Evet dedi sen onun gözündeki artistsin dedi Hikmet abi,
gerçekten de Hikmet YAMANSAVAŞÇILAR abimin ustamın ustası tabikide benim kitabımın artisti idi.
Hala çizmeyi çok seviyordu.Önüne kim otursa hemen resmini beyaz bir kağıda kurşun kalemle çizip canlı canlı ama içi hala heyecanlı çizip gülümseyerek eline veriyordu.
Kendisine ve Hikmet beye çok teşekkür ediyorum.Allah hepinize uzun sağlıklı bir ömür versin.
Saygılar sevgiler.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,148
İstanbul
Her ne kadar kalabalık da olsa, kitaplarla dolu harika bir gün geçirdiğinize eminim.
Büyük ustaya ve hepinize saygı, sevgi ve selamlarım ile...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
O fuarı oraya taşıyanların beyninde sorun var galiba.Tekirdağda fuar yapın daha iyi.Ayrıca niye yayınevleri hala birlik olup daha iyi standartta bir fuar yapamıyor.Bu kadar beceriksiz bir toplum ne zaman olduk anlamış değilim.Abdullah turhan beye uzun ömürler diliyorum.Kitabını takipteyim aralık gibi siparil vereceğim.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
İnşallah Abdullah Turhan usta,gerekli ilgiyi görmüş,iyi bir satış rakamına ulaşmıştır..Bu güzel kareleri paylaşan dostlara teşekkürler..

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
file

İsmini bilerek yazmadıydım ki merak edip soranlar olur diye. Mustafa'nın yanındaki arkadaş Haluk ağabeyin oğlu Nezir.
Haluk ağabey oğlu aracılığı ile fuarı gezdi, imza gününe katıldı ve üstadın önünde gördüğünüz kitapların tümünü satın alarak imzalattı.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Haluk bey, üstadlara hep yakışanları yapıyor. Abdullah Turhan üstadımıza ve Haluk beye uzun ömürler diliyorum. Bu güzellikler karşısında duygulanıyorum. Çizgi romanı sevmek sevdirmek aşkı bu olsa gerek. Buradan tüm çizgi romanı sevenlere, sevdirenlere yürek dolusu sevgiler, saygılar.:)

12 Şub 2010
15,006
543,776
Bizzat gidemedim maalesef ama telefonla hep yanında olmaya çalıştım Abdullah Turhan ustanın.

Yorgundu usta
Biraz da düşünceliydi
İkinci kez Datça'ya yerleşmeye karar vermiş; belki de buna canı sıkılıyordu
Oğlum video çekimi yapacaktı, ustanın yorgunluğu engel oldu

Kitaplarım henüz gelmedi; umarım sevgili oğlum bugün geç saatte de olsa geldiğinde kitaplarıma kavuşurum. Okumak için sabırsızlanıyorum.

Gelecek yıl TÜYAP 'ta Çizgi Diyarı'nın da standı olacak
Ustaları orada ağırlayacak, imza günlerini onlar için en uygun gün ve saatlerde sınırsız olarak düzenleyeceğiz.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,148
İstanbul
Ustaları orada ağırlayacak, imza günlerini onlar için en uygun gün ve saatlerde sınırsız olarak düzenleyeceğiz.

Muhteşem bir fikir daha...
Gecenin bu saatinde beni gülümsetti ve heyecanlandırdı.
Siz çok yaşayın Haluk Bey...

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,082
5,435

bizleri çok mutlu eden bir haber...