Gelişim TV Dergisi - Sayı 15 (19 Ocak 1985)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
HQFDiB.jpg

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Bugün çok vaktimi aldı ama ne zamandır aklımda olan gerekli tüm dergiler için başlıkları açıp, o dergileri de içlerine taşıdım. Sayıları az olduğundan şimdilik bazı dergiler için açmadım, şayet olur da sayıları çok artarsa ilave başlıklar açarız. Paylaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederim üstadım.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Bugün çok vaktimi aldı ama ne zamandır aklımda olan gerekli tüm dergiler için başlıkları açıp, o dergileri de içlerine taşıdım. Sayıları az olduğundan şimdilik bazı dergiler için açmadım, şayet olur da sayıları çok artarsa ilave başlıklar açarız. Paylaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederim üstadım.

Evet değiştirilirken farkına vardım ve çok memnun oldum. İnşallah kendisine özel başlık açılan diğer dergilerin sayısı da çığ gibi artar.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Evet değiştirilirken farkına vardım ve çok memnun oldum. İnşallah kendisine özel başlık açılan diğer dergilerin sayısı da çığ gibi artar.
İnşallah sevgili ertuga.. Zamanla başlıklardaki eksiklikleri tamamlayacak ya da standart olmayanları tek standarda çekeceğim. Bu arada Tele-Magazin dergisi için de başlık açsam iyi olacak zira Murtaza ağabey bir olaya el koyduysa o iş bitmiştir. :)

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Ben de diyorum "Eski konularım neden hortlamaya başladı?", meğer yeni dergi başlıklarıymış bunun sebebi. :)
Çok gerekliydi böyle bir düzenleme sevgili Baltimora teşekkürler düzenleme için.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Ben de diyorum "Eski konularım neden hortlamaya başladı?" meğer yeni dergi başlıklarıymış bunun sebebi. :)
Çok gerekliydi böyle bir düzenleme, sevgili Baltimora teşekkürler düzenleme için.
Rica ederim sevgili Mister No, inşallah daha da güzel bir çehre alacak bu bölüm de.. Büyük bir titizlikle her başlığı elden geçiriyorum, sadece biraz zaman alacak..

Son düzenleme:

anelka2006

Yeni Üye
1 Nis 2011
79
137
antalya
Merhaba.. Harika dergi.. Bu sayının linkinde boş dosya çıkıyor.. Elinde olan bir arkadaş lütfen ilgilenebilir mi?

Mesut977

Yeni Üye
1 Eyl 2019
31
54
Ertuga ustam linki yenileyebilir misiniz? Dosya açılmayıp hata veriyor.