Gelişim Tv Dergisi - Sayı 14 (12 0cak 1985)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,217
zjn7XB.jpg

Baltimora arkadaşın bu tür dergileri (dublaj yapanların tek tek yazıldığı) sevdiğini biliyorum.​

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
zjn7XB.jpg

Baltimora arkadaşın bu tür dergileri (dublaj yapanların tek tek yazıldığı) sevdiğini biliyorum.​
Üstadım bu paylaşımınızı yeni gördüm, geç cevap yazdığım için kusuruma bakmayın lütfen. İlk paylaştığınız (20 Ekim 1983 tarihli 1'nci sayı) derginin tadı damağımda kalmıştı, arada sırada acaba devamı gelir mi diye bakıyordum. Ne söyleyeyim, ümidi de kesmiştim.. :) Ama az önce şansımı bir daha deneyim diyerek, dergilere göz attığımda inanın çok mutlu oldum. Çok teşekkürler....

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,217
Otuz üç sayı olarak çıkmış. Otuz iki hariç diğer sayıları bende var. Yirmi tanesinin cilt içerisinde olması biraz işimi zorlaştırıyor. Tarama önceliğini Tv'de 7 Gonglar'a verdiğimden, bu dergileri sonraya saklamıştım ama bu kadar çok hevesle bekliyorsanız (benim de aynı şekilde beklediğim dergiler olduğundan bu durumu çok iyi biliyorum) elimden geldiğince taramaya çalışacağım.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,208
3,855
Osmaniye
Bu tip TV Sinema dergileri geçmişte yayınlanan hatıralarımızda yaşayan dizileri sevenler ve unutamayanlar için birer define. İnanın derginin/dergilerin içeriği o kadar güzel ki unuttuğumuz hatırlamak istediğimiz haberler ile dolu. Örneğin Piyango (Lotery) dizisinin bir bölümü ile ilgili o kadar doyurucu bilgi var ki kim kimi seslendirmiş onu bile yazmışlar. Paylaşım için tekrar teşekkürler.

V9Q93j.png

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
Otuz üç sayı olarak çıkmış. Otuz iki hariç diğer sayıları bende var. Yirmi tanesinin cilt içerisinde olması biraz işimi zorlaştırıyor. Tarama önceliğini Tv'de 7 Gonglar'a verdiğimden, bu dergileri sonraya saklamıştım ama bu kadar çok hevesle bekliyorsanız (benim de aynı şekilde beklediğim dergiler olduğundan bu durumu çok iyi biliyorum) elimden geldiğince taramaya çalışacağım.
İnanamıyorum, sanki rüyadayım.. :) Siz rutin paylaşımlarınızı benim için bozmayın ama haftada bir dergi bile paylaşabilirseniz inanın çok mutlu olurum.. Her şey için tekrardan çok teşekkür ederim..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
Bu tip TV Sinema dergileri geçmişte yayınlanan hatıralarımızda yaşayan dizileri sevenler ve unutamayanlar için birer define. İnanın derginin/dergilerin içeriği o kadar güzel ki unuttuğumuz hatırlamak istediğimiz haberler ile dolu. Örneğin Piyango (Lottery) dizisinin bir bölümü ile ilgili o kadar doyurucu bilgi var ki kim kimi seslendirmiş onu bile yazmışlar. Paylaşım için tekrar teşekkürler.
Üstadım duygularıma tercüman olmuşsunuz. Bu arada kalp kalbe karşıymış zira ben de dergiyi okurken, rastladığımda hemen "Piyango" (Lottery!" dizisinin kupürunü arşivime aldım.. Arşivimde yüzlerce kupür oldu belki, bir türlü ekleyecek fırsatım olmuyor ama ileride fırsat bulduğumda bu kupürlerin hepsini ilgili kısımlara ekleyeceğim..

Son düzenleme:

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,208
3,855
Osmaniye
Üstadım duygularıma tercüman olmuşsunuz. Bu arada kalp kalbe karşıymış zira ben de dergiyi okurken, rastladığımda hemen "Piyango" (Lottery!" dizisinin kupürunü arşivime aldım.. Arşivimde yüzlerce kupür oldu belki, bir türlü ekleyecek fırsatım olmuyor ama ileride fırsat bulduğumda bu kupürlerin hepsini ilgili kısımlara ekleyeceğim..

"Piyango" (Lottery!) benimde unutamadığım etkisini uzun süre hissettiğim bir diziydi. Kupürlerle harika bir paylaşım olur.