Darkseid Savaşı : Superman

SananeBundan

banned
26 Ocak 2015
102
930
XLkMa5.jpg

Darkseid Savaşı : Superman
Türkçe Çeviri
Cidden okumanızı öneriyorum :)
1.Sayı :

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Okuyan birinin tavsiyesi her zaman için önemlidir.
Okuma listeme ekliyorum. Devamını çok bekletmeyin ama... :)
Elinize sağlık.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Kostümlü "kahramanlar" hep ilgi alanımın dışında kalmıştır. Okumamızı önerdiğine göre bir hikmeti olsa gerek. İndirip okuyacağım. 1.Sayıymış seversem devam ederim. Teşekkürler Geek Okuyucu.

SananeBundan

banned
26 Ocak 2015
102
930
Bu seriler, "One-Shot" olması gerek. Darkseid Savaşı serileri öyle oluyor. Büyük ihtimalle devamı çıkmayabilir. DC bir sürpriz yaparsa bilemeyiz tabi.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,672
İstanbul
Biraz farklı bir Süperman ile karşılaştım. İlginç bir hikayesi vardı.

Son sayfada JLA 56'da devam edeceğini söylediğine göre u da farklı başlıkların kesişmesiyle oluşan bir hikaye anlaşılan.

Teşekkür ederim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bu seriler, "One-Shot" olması gerek. Darkseid Savaşı serileri öyle oluyor. Büyük ihtimalle devamı çıkmayabilir. DC bir sürpriz yaparsa bilemeyiz tabi.

Darkseid War serisi ana hikaye JLA#40'da başlıyor. Bu hikayeler 45-46 arasıdaki dönemi anlatan Ti-en sayılar. Ana serinin son sayısı Amerika'da (JLA#47) önümüzdeki ay çıkacak. Tek sayılık hikayeler için teşekkürler.

Son düzenleme:

gambeast

Yeni Üye
3 May 2015
3
6
Çok güzel bir seri . Zamanında ben çevirmiştim . Kötü bir çeviriydi , ilk çevirim olduğundan doğal bir durum ama serinin güzelliği çevirinin kötülüğünü bastırıyor
. Mutlaka okuyun okutturun . Eğer linke ulaşamıyorsanız bana ulaşın ben size ulaştırırım .

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
Kör döngü. Bu linklerden hiç hoşlanmıyordum ama bu milat oldu. unlike seçeneği yok mu? Reklam sekmesi açıyor ama ne sekmeyi kapatabiliyor ne diğer sekmeye geçebiliyorsun ne de browserden çıkabiliyorsun. Üstüne reklam da sesli. Bravo! Neyse üç kuruş için değer mi bilmem ama daha önceki bir mesajımda üç beş saniye bekleyin, zaten pek bir kazançları yok, kızmayın demiştim. Zaten kızdığım şey yukarıdaki durum. Bari browseri kapatabilseydim.

Ama emeği geçenlere teşekkürler. Gerçi önerdiğin için dikkatimi çekmişti. Olur da indirirsem okurum.

Düzeltme: Eski konuya boşa celallenmişim.

Son düzenleme:

Kayıtsız demir

Yeni Üye
18 Eyl 2016
18
8
Çok güzel bir seri . Zamanında ben çevirmiştim . Kötü bir çeviriydi , ilk çevirim olduğundan doğal bir durum ama serinin güzelliği çevirinin kötülüğünü bastırıyor
. Mutlaka okuyun okutturun . Eğer linke ulaşamıyorsanız bana ulaşın ben size ulaştırırım .
Gambeast ben ulaşamıyorum bana faceden link atabilir misin ?

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,161
4,968
Bu "Link"le ancak altı haftada indirilir (!). Daha kolayı yok mu? . Emekleriniz için teşekkürler.