Swamp Thing NEW52! #1

SananeBundan

banned
26 Ocak 2015
102
930
01-SwampThing_1_TheGroup_001.jpg

Swamp Thing New52!
Türkçe Çeviri
1.Sayı :

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Alan Moore ile ilgili yazıları okurken bu başlığı tekrar canlandırdığı filan yazıyordu, o yüzden okumayı çok istediğim bir seriydi. Yalnız bunlar New 52 dönemi olduğu için onunla alakası yok diye biliyorum. Yine de karakterle ilgili fikir vermesi açısından benim için önemli. Teşekkürler arkadaşlar, yeni çalışmalarda kolaylıklar diliyorum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Alan Moore ile ilgili yazıları okurken bu başlığı tekrar canlandırdığı filan yazıyordu, o yüzden okumayı çok istediğim bir seriydi. Yalnız bunlar New 52 dönemi olduğu için onunla alakası yok diye biliyorum. Yine de karakterle ilgili fikir vermesi açısından benim için önemli. Teşekkürler arkadaşlar, yeni çalışmalarda kolaylıklar diliyorum.

Alan Moore Swamp Thing'i çok önemli yerlere getirdi. Ama Scott Snyder'da çok önemli bir yazar. Batman serisinde yaptığı iş ortada.
Merak edilecek bir seri. Teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Swamp thing çizgileri açısından güzeldir.Ama belli sayıdan sonra sanki tekrarlanan bir döngüye girer.Bu değerli emek için geek okuyucuya teşekkürler.

Elfida

Yeni Üye
16 Tem 2019
6
1
Yav bu çizgi romanı hiçbir yerde bulamıyorum bu sitede gördüm üye oldum ama link yok şaka gibi yardımcı olur musunuz?