X-Men Origins Colossus Çıktı!

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,034
75,200
hiçbiryerde :)
Orijin hikayelerini seviyorum.
Artık yazar çizerler bütün maharetlerini
orada göstermek zorunda olduklarından mı,
başka nedenlerle mi, iyi hikayeler çıktığı gibi,
serileri takip etmede kolaylık ta sağlıyorlar...
Teşekkürler Mr.Logan ve Tiquex ile Geek Çeviri
dostlarına.

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,558
Denizli - İstanbul
Öncelikle paylaşımınız için Teşekkürler.

Şimdi sana ve takımına bazı uyarılarda bulunmak istiyorum. Dinleyip dinlememek sizin bileceğiniz şey.

1.Nokta ve virgüllerden sonra bir boşluk bırakın.
2.Kelimeler sadece hecelerinden ayrılır "Ha-yır" gibi, mesela siz "Hay-ır" şeklinde ayırmışsınız.
3.Balonlama bittikten sonra çalışmayı baştan sona dikkatlice bir okuyun. Böylece yapmış olduğunuz yazım hatalarını görüp düzelme şansı yakalarsınız. Mesela sayfa 21'de "komutana" yerine "komuyana" yazılmış. Böyle birkaç hata daha var.

Bu kadarı yeterli. Sağlıcakla...

I am Batman

Yeni Üye
1 Kas 2014
42
413
Öncelikle paylaşımınız için Teşekkürler.

Şimdi sana ve takımına bazı uyarılarda bulunmak istiyorum. Dinleyip dinlememek sizin bileceğiniz şey.

1.Nokta ve virgüllerden sonra bir boşluk bırakın.
2.Kelimeler sadece hecelerinden ayrılır "Ha-yır" gibi, mesela siz "Hay-ır" şeklinde ayırmışsınız.
3.Balonlama bittikten sonra çalışmayı baştan sona dikkatlice bir okuyun. Böylece yapmış olduğunuz yazım hatalarını görüp düzelme şansı yakalarsınız. Mesela sayfa 21'de "komutana" yerine "komuyana" yazılmış. Böyle birkaç hata daha var.

Bu kadarı yeterli. Sağlıcakla...

Bu ilk çalışmalarımızdan.Mr.Logan nickli arkadaş pek ekiple uyumlu değildi uyarılarımızı filan dinlemiyordu çıkartmak zorunda kaldık.Önerileriniz için teşekkürler :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,561
İzmir
Teşekkürler arkadaşlar,
Özellikle Comics okumak isteyip karakterleri çok tanımayanlar için orijin hikayeleri çok önemli.