Efsanevi Star-Lord: Şunu Kabullen, Kuralları Ben Koyarım [TAMAMLANDI]

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,561
İzmir
Guardian of Galaxy ekibinin Star Lord'u artık bilinmesi gereken bir karakter oldu.
Guardian of Galaxy'nin ikinci filmi de çekilecek.
Tabi bundan sonra Marvel çizgi romanlarında daha sık gözükecekler.

Seriyi tamamladığınız için teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,073
36,564
İstanbul
Güzel... Çeviri balonlama faaliyetlerini ancak seri bittiğinde gündemine alan dostlar için bir hazine daha hazır demektir bu.

Nedense başlık, şu günlerde bebeklerime çok ağladıklarında ve onları susturamadığımda söylediğim şu şarkıyı aklıma getirdi: :)

Teşekkürler, Geek Çeviri. Harikasınız.

Sysclop

Kıdemli Üye
20 Nis 2020
106
1,108
izmir
Web of Spider-Man Annual 2 nin çevirisine devam edecektim. Haftaya kaldı :( Bu pandemide sıyırmazsak iyi :) Geek Çevirinin kırık linklerini elimden geldiğince temizleyeyim.

5. Fasikül linki esas başlıkta çalışmakta.

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,944
8,222
Web of Spider-Man Annual 2 nin çevirisine devam edecektim. Haftaya kaldı :( Bu pandemide sıyırmazsak iyi :) Geek Çevirinin kırık linklerini elimden geldiğince temizleyeyim.

Bunca emek harcanıp okurlara sunulan bu karşılıksız hizmet bloğun kapatılması nedeniyle ulaşamayan çizgi roman severlerin erişimine yeniden açılması büyük bir güzellik olacaktır. Bu paylaşımda emeği geçen bütün üstadlara saygılarımla teşekkür ederim. Tekrar dan linkleri aktif hale getiren siz dostlara da sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sağlıklı günler dileklerimle.