Efsanevi Star-Lord [#1-4 Çıktı]

shinigamifhk

Çeviri & Balonlama
27 Eyl 2014
33
469
Legendary%2BStar-Lord%2B004-000.jpg

Balonlama: EsperMeset(1)-Rocket(2)-RedHood(3)-Rocket(4)
Çeviri: Tiquex(1)-Smoke(2)-Mrs.Archer(3)-Smoke(4)
Kapak Tasarımı: EsperMeset-RedHood

Story arc: Face it,I rule-Şunu kabullen,Kuralları ben koyarım
Yazar: Sam Humphries
Çizer: Paco Medina&Freddie E. Williams
Kapak: Steve McNiven
Tanıtım: Efsanevi Star-lord 1-5# sayılarından oluşmaktadır.

Galaxinin Koruyucularının sayfalarından! Peter Quill Badoonlarla savaşır, bir yetimhaneyi kurtarır ve yine de X-men'den Kitty Pryde'la flört edecek zamanı bulur- Efsanevi Star-Lord için hepsi bir günlük iş! Ama Peter geçmişiyle garip bir bağlantısı olan bir kelle avcısı tarafından yakalandığında, devasa bir uzaylının yemeği olmadan önce bu ikisi yaptıklarını telafi eder mi ? Bir Baddon idam cezası kesinlikle Peter'ın iyi zaman anlayışına uymuyor- şansına, elinde bir as vardı. Ama Star-Lord yakında hayatında pek çok şeyi kaybetmesinin sorumlusu olan her şeye gücü yeten Titan'la karşılaşacak: Thanos! Bu tüm savaşları sonlandıracak savaş, ama Star-Lord'un bundan sağ çıkması mümkün mü? Eğer başarabilirse, Hain Bay Knife ve Black Vortex olarak bilinen kadim kozmik nesne bekliyor olacak...

İndirme Linki:

Konu hakkında detaylı bilgi;

Moderatör tarafında düzenlendi:

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Teşekkürler. Elinize sağlık.çalışmalarınızın ve başarılarızın devamını dilerim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,671
İstanbul
Keşfedilecek ne çok şey var. Ne dünyalar, ne kurgular... Sunumda yer alan tanıtım yazısı epey cezbedici.

Keşfe çıkalım o halde.

Seride emeği geçen çok isim var. Hepsine teker teker teşekkür ediyorum; EsperMeset'e, Rocket'e, RedHood'a, Tiquex'e, Smoke'a, Mrs.Archer'a... Umarım kimseyi unutmamışımdır. :)

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621
Thanos kötü olmasına rağmen en sevdiğim karakter. Thanos başlıklarını gezerken bu 4 sayıya denk geldim ve hemen indirip okuyorum. Elinize sağlık.

tar27

Yeni Üye
21 Ağu 2017
34
43
merhaba 4 sayının linki hata veriyor.düzeltebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,269
1-4 cildin paylaşımı için sonsuz teşekkürler. 5 cildi yayınlanmadı, seri yarım kalmıştır. 5 cilt. mevcut olan dostlarda paylaşımı yapılması mümkün mü? Sağlıklı günler dileklerimle.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,269
1-4 cildin paylaşımı için sonsuz teşekkürler. 5 cildi yayınlanmadı, seri yarım kalmıştır. 5 cilt. mevcut olan dostlarda paylaşımı yapılması mümkün mü? Sağlıklı günler dileklerimle.

RD1907 üstadımız paylaşmış fark etmemiştim. özür dilerim. Bu serinin tamamlanmasında emeği geçen bütün çizgi roman dostlarına sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız.