Constantine #1 Yeni 52 !

SuperSnake

Yeni Üye
5 May 2015
77
73
Geek Çeviri Sitesini Hergün Düzenli Takip Ederim. Green Lantern Dragon Lord 1. sayısını çok büyülk keyifle okudum 2. ve 3. sayıları da bekliyorum. constantine ninde 2. sayısı nı bekliyorum. emeğiniz ve fedakarlığınız için teşekkür ederim

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,014
İstanbul-İzmir
Düzenli ve aynı gün koyarsanız sorun olmaz .
Bizde yönetim olarak sizin ki gibi oluşumları destekleme kararı aldığımız gün çevirinizi koymanız güzel bir raslantı oldu.

Bizim basit şartımız şudur:
Yaptığınız işler kaliteli oldukça ki öyle olduğunu biliyorum, düzenli paylaşım yaptığınız takdirde adınıza çeviri balonlama bölümünde sayfa açılacak ve kendi başlığınız altında (eleştirilere katlanarak :) ) paylaşımlarınızı gönül rahatlığıyla devam ettirebilirsiniz.

Hatta ve hatta sizle başlayalım. Eski paylaşımlarınızı da yeni konu açarak buyrun paylaşın...

I am Batman

Yeni Üye
1 Kas 2014
42
413
Bizde yönetim olarak sizin ki gibi oluşumları destekleme kararı aldığımız gün çevirinizi koymanız güzel bir raslantı oldu.

Yaptığınız işler kaliteli oldukça ki öyle olduğunu biliyorum, düzenli paylaşım yaptığınız takdirde adınıza çeviri balonlama bölümünde sayfa açılacak ve kendi başlığınız altında (eleştirilere katlanarak :) ) paylaşımlarınızı gönül rahatlığıyla devam ettirebilirsiniz.

Hatta ve hatta sizle başlayalım. Eski paylaşımlarınızı da yeni konu açarak buyrun paylaşın...

Elimizden geldikçe düzenli şekilde paylaşıyoruz ve teklifinizi kabul ediyoruz böyle bir onur özellikle benim için çok önemli olur beni çizgi romana bu forum başlatmıştı :)

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,987
13,481
Yeni ve çizgiromana gönül vermiş arkadaşları aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm kalbimle hoşgeldiniz diyorum.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
750
1,569
Gotham
En sevdiğim kahramanın Vertigo harici direkt DC adı altında sunulan bu maceralarını bir de Türkçe okumak keyif verici. Bu güzel çalışma için çok teşekkürler :)

riddler

Yeni Üye
15 Eki 2014
2
1

keşke tççt, türk çizgi gibi kaliteli gruplar foruma küstürülmeden önce alınmış olsaydı bu karar şerif bey :(

sağlık olsun :)

Mr. Sinister

Yeni Üye
15 May 2015
16
8
Hocam devamı ne zaman geliyor. Düzenli olarak sizi takip ediyorum çok başarı çalışmalarınız var. Fakat çok fazla başlanmış seri var sanki, ve bunların bitmesi de ayrı ayrı uzun sürüyor haliyle. Keşke toplu olarak bir seriye başlanıp o bitirilse daha makul olur gibi.
Başarılarınızın devamını dilerim tekrardan. Teşekkürler:)