Doctor Fate #4 Çıktı!

shinigamifhk

Çeviri & Balonlama
27 Eyl 2014
33
469
v40Zrz.jpg

Doctor Fate - 004: Cmy & RedHood

Elimde olan bunlar. Prologue ve 5-6-7 fasiküller için başlık olmadığı için direk buraya elimdekilerin tamamını yükledim. Ana başlık yetkili bir tarafından değiştirilebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,611
İzmir
DC Comics'in sihir kaynaklı sağlam karakterlerinden birisidir. Ne yazık ki bizde çok fazla bilinmiyor. Bilka yayınlarının Superman maceralarından bir kaçında konuk-karakter olarak yer almıştı. Çalışmalarınız sayesinde tekrar hatırlamak yeni hali ile okumak keyifli. Teşekkürler.

shinigamifhk

Çeviri & Balonlama
27 Eyl 2014
33
469
DC Comics'in sihir kaynaklı sağlam karakterlerinden birisidir. Ne yazık ki bizde çok fazla bilinmiyor. Bilka yayınlarının Superman maceralarından bir kaçında konuk-karakter olarak yer almıştı. Çalışmalarınız sayesinde tekrar hatırlamak yeni hali ile okumak keyifli. Teşekkürler.

Dediklerinizde haklısınız bunun en büyük suçlusu yayınevi.Dc fazla önem göstermedi Marverl d a Doctor Strange aldı başını gidiyor.Önümüzdeki dönemlerde öneminin artacağını düşünüyorum gerçektende yabana atılacak biri değil.

Sysclop

Kıdemli Üye
20 Nis 2020
106
1,110
izmir

Elimde olan bunlar. Prologue ve 5-6-7 fasiküller için başlık olmadığı için direk buraya elimdekilerin tamamını yükledim. Ana başlık yetkili bir tarafından değiştirilebilir.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,980
8,379

Üstadım elinize yüreğinize sağlık bayram bitti diye biliyorduk oysa bu paylaşımlarınızdan anlaşılacağı üzere devam ediyormuş. Çizgi Roman Bayramımız kutlu olsun. İyi ki varsınız. Teşekkür ederim.

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,264
5,496
Tam indireyim dedim sonra nette göz gezdirdim serinin kaç sayı olduğunu ögrenmek için 18 sayıymış Sayın Sysclop elinize emeğinize sağlık

Son düzenleme: