The Flash: Blitz 1 Çıktı!

shinigamifhk

Çeviri & Balonlama
27 Eyl 2014
33
469
mLMA5R.jpg

The Flash'ın (Wally West) en büyük düşmanının orijinine tanık olun Hunter Zolomon geliyor.
Hikaye The Flash'ın 197, 198, 199 sayılarından oluşmaktadır.

The Flash - Blitz 1 : BloodWar & RedHood

Daha önce okumuş olmama rağmen arşivime eklemek istediğimde ben de bayağı aramıştım bu eksik sayıyı. 4 sayının tamamı sizlerle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Eline Sağlık, Çok Teşekkürler.
Dc Comics'in şu önce sonra okuma saçmalığı var ya,
İşte ondan çok çektim ve çekiyorum.
Konular acayip bir şekilde birbiriyle bağlantılı,
Okumak isteyip doğru sıralamayı bilmemek çok kötü,
Hele ki Flash serisinde...

shinigamifhk

Çeviri & Balonlama
27 Eyl 2014
33
469
Eline Sağlık, Çok Teşekkürler.
Dc Comics'in şu önce sonra okuma saçmalığı var ya,
İşte ondan çok çektim ve çekiyorum.
Konular acayip bir şekilde birbiriyle bağlantılı,
Okumak isteyip doğru sıralamayı bilmemek çok kötü,
Hele ki Flash serisinde...

Flash okumak istiyorsan şu vereceğim linkte Türkçe olarak açıklamalı güzel bir okuma listesi var.O dediğinde haklısın diğer serilere nazaran Flash aşırı şekilde bağlantılı.Bu sitede başka çizgi roman okuma listeleride var.

Malatyalı

Aktif Üye
15 Şub 2016
287
576
speedforce
Başka hiç bir şirkette karakterlerini bu kadar ayak altı etme stratejisi görmedim. Yahu bir düzen varsa öyle devam etsin. Sırf Marvel ile aşık atacaklar diye koskoca Dc nerelere geldi. Jay garrickten sonra kaç tane flash eskittiler hala bir düzene oturmadı. Yazık gerçekten yazık.

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,134
Merhaba,
link çalişmiyor. Düzeltilebilir mi?
Kolay gelsin.

sonicumur91

Yeni Üye
23 May 2018
1
0
merhaba öncellik tesekkür ederim,,

linklerini tıkladım ve mega nz falan sifre cözme anahtari gerekir diye yaziyor bunu anlamadım cözemedim yardımcı olabilir misiniz?

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,501
Kocaeli
Bir arkadaşta bunu verdi 200. ve son sayı 199. sayı acilen aranıyor, arşivinde olanların insaniyet namına bir linke yükleyip bu konuda paylaşmaları önemle rica olunur.

Bu arada unutmadan 200. sayının linki:

Sysclop

Kıdemli Üye
20 Nis 2020
106
1,109
izmir

Gelmiş geçmiş arşiv siteleri ve arama motorlarına rağmen 198. bölümü bulamadım(atladığım site olabilir ama geekceviri anladığım kadarıyla sadece birkaç istisna dışında kendi bloğunda paylaşım yapmış ki blog kayıtları da yok). @azizbalıkçı dostum buradan en azından 197. bölümü indirebilirsin. 198 e ilişkin tüm linkler ölü. Zamanında @Enver Yılmaz hocam elindeki arşivden 198 i yüklemiş ama o da kırılmış. Sayfasına yazacağım ama gene de birebirde ulaşabilen birisi olursa linki güncellemesini rica edebilir. Kolay gelsin.

Saint Walker

Çeviri & Balonlama
30 Eki 2018
197
4,032

Gelmiş geçmiş arşiv siteleri ve arama motorlarına rağmen 198. bölümü bulamadım(atladığım site olabilir ama geekceviri anladığım kadarıyla sadece birkaç istisna dışında kendi bloğunda paylaşım yapmış ki blog kayıtları da yok). @azizbalıkçı dostum buradan en azından 197. bölümü indirebilirsin. 198 e ilişkin tüm linkler ölü. Zamanında @Enver Yılmaz hocam elindeki arşivden 198 i yüklemiş ama o da kırılmış. Sayfasına yazacağım ama gene de birebirde ulaşabilen birisi olursa linki güncellemesini rica edebilir. Kolay gelsin.

Daha önce okumuş olmama rağmen arşivime eklemek istediğimde ben de bayağı aramıştım bu eksik sayıyı. 4 sayının tamamı sizlerle.

[/URL]

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,275

[/URL]

çok çok teşekkür ediyorum. Sayın Saint Walker ince nezaketiniz ve paylaşımcı ruhunuz daim olsun elleriniz dert görmesin. İyi ki varsınız çizgi roman dostları.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,275

Sayın Sysclop size de ayrıca çok çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakanızı eksik etmediniz bir açığı kapatmaya çalışmanız en azında elinizde olanı paylaşmanız bile takdire şayahdır. Sağlıklı günler dileklerimle

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
196
2,934
Link çalışmıyor yenileyebilir misiniz? Merak ettiğim bir seri