Skyward (Gökyüzüne) #2 (2018)

Azaghal

Çeviri & Balonlama
8 Ocak 2018
34
512
Gaziantep
page_1.jpg

[size=+1]

Bir gün, yer çekimi aniden eskisine göre daha az bir kuvvet uygular oldu. Yirmi yıl sonra, insanlık yeni alçak yer çekiminde hayatlarına adapte oldular. Ve Willa Fowler Y-Günü’nden hemen sonrasında yaşar. Pekâlâ… bu aslında harika bir şey. Havada istediğiniz gibi uçabiliyorsunuz! Tabii çok yükseklere sıçramak ölümünüze de sebep olabilir. O yüzden o kadar sıçramayın tamam mı? Birde çok tehlikeli olan yer çekimini geri getirme planının içine çekilmek de sizi öldürebilir…

Keyifli okumalar...

2. Sayının linki düzenlenmiştir.

[/size]

Son düzenleme:

Azaghal

Çeviri & Balonlama
8 Ocak 2018
34
512
Gaziantep
Yandex Disk üzerinde daha önce indirme limiti ile ilgili bir bilgilendirme almadım ama bu gece Mega'ya yükleyip tekrar linki paylaşabilirim.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,843
4,978
Sayın Azaghal ;

cbr olarak indiriyorum. İniyor ama açılmıyor . Belki on kere indirdim. Her seferinde açılmadı. Bilgilendirirsen sevinirim. Kolay gelsin...

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,843
4,978
Sayın Azaghal ;

ilgine teşekkür ederim. pdf olarak sunmak için fazladan emek harcamışsın.
Sayende indirdim ve açtım. Ancak sadece 2 yi vermişsin (fazla mı oldum?)
oysa 1 de cbr olarak açılmıyor.
Yeni cbr programları indirdim , denedim yine açamadım. Sorunu anlamış bile
değilim ki çözüm arayayım. Diğer cbr ler açılıyor ( Özellikle Akbaba dergisindekiler ) ...
Yanlış anlama başkalarından da indirdiğim cbr lerden açılmayanlar var...
Neyse ... Emeğine ve ilgine teşekkkür ederim...

Azaghal

Çeviri & Balonlama
8 Ocak 2018
34
512
Gaziantep
Sayın Azaghal ;

ilgine teşekkür ederim. pdf olarak sunmak için fazladan emek harcamışsın.
Sayende indirdim ve açtım. Ancak sadece 2 yi vermişsin (fazla mı oldum?)
oysa 1 de cbr olarak açılmıyor.
Yeni cbr programları indirdim , denedim yine açamadım. Sorunu anlamış bile
değilim ki çözüm arayayım. Diğer cbr ler açılıyor ( Özellikle Akbaba dergisindekiler ) ...
Yanlış anlama başkalarından da indirdiğim cbr lerden açılmayanlar var...
Neyse ... Emeğine ve ilgine teşekkkür ederim...

Yanlış anlaşılacak bir durum yok problemin kaynağını da sağ olsun bir arkadaşım söyledi. Kullandığım WinRar sürümünden kaynaklı imiş. İlk sayınında pdf hâlini buraya bırakıyorum bundan sonraki sayılara da en güncel WinRar sürümü ile yapacağım. Sanırım bundan sonra böyle bir problem yaşanmayacak. Bu da ilk sayının pdf linki