Gazete Arşivleri Sıralı Listesi

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,482
Eline sağlık, indirmek bir derttir bunları, üstüne üstlük bir de yüklemek.

Çok sağ olasınız ellerinize sağlık. Muhteşem bir işe imza atıyorsunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,795
4,720
Sayın akşam sefası ;

Gazete arşivlerine ait toplu linklerin devamını dört gözle bekliyorum.
Varolanları ( Akşam , Milliyet , son Posta , Tan ) indirebildim.
Yakında isterseniz size indirme raporlarımı sunarım ( hangi yılın hangi ayına ait listede hangi sayılar var , hangileri eksik ( İstanbul Üniversitesi kaynaklarına göre) sizin sunduğunuz veya benim indirebildiğim ( belki de benim link eksik indirmiş olabilir) dosyalarda eksik olanları gösterir raporları hazırladığımda buraya sunarabilirim... Elbette bu zaman isteyen bir iş...

Emeğine ve paylaşım isteğinize teşekkür ederim ....

aksiseda

Yeni Üye
29 Mar 2011
20
33
Afedersiniz nasıl indirileceğini ben anlayamadım. Mümkünse kısaca yazabilirmisiniz. Çok harika bir çalışma..Çok teşekkürler..

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Afedersiniz nasıl indirileceğini ben anlayamadım. Mümkünse kısaca yazabilirmisiniz. Çok harika bir çalışma..Çok teşekkürler..

Her gazetenin linkine tıkladığınızda forumdaki gazetenin ilgili sayfasına gidiyorsunuz, ilk mesajdaki yazılmış linke tıklayın indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

mega.nz yükleme sitesine yönlendireleceksiniz bu site günlük kota koyuyor siteye üye olduğunuzda direk olarak yükleme sayfasına gidebilirsiniz. Kendi üye sayfasınıza yükleyebilirsiniz.

Eğer üye olmak istemiyorsanız modemi kapatıp 20 saniye bekleyin tekrar açın yeni ip alırsınız ve mega.nz yüklemelerini indirebilirsiniz.

İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

Kolay gelsin.

erdemli78

Yeni Üye
27 Haz 2019
21
202
Karaman
Elinize sağlık, 90'lı yıllara ait gazete arşivleriniz var ise paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekleyeceğiz.