TAN gazetesi (22 Aralık 1987) Yıl 4 Sayı 1674

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
49369030812_3d22d20459_c_d.jpg

Ahmet abiye ithafen.

Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın kurduğu "Yeni Hükümet" haberi.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
Paylaşım yapmayı unutmuşum, bu yüzden bayağı zorlandım. Linki yeniden düzenledim. Sekiz sayfalık gazete tamam. İlk linkte kazayla tek sayfayı vermişim, resim ön izlemesinde ise Photobucket eski resimleri silmemi ya da ücretli üyeliğe geçmemi istiyor. Neyse yöneticiler halletti.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Paylaşım yapmayı unutmuşum, bu yüzden bayağı zorlandım. Linki yeniden düzenledim. Sekiz sayfalık gazete tamam. İlk linkte kazayla tek sayfayı vermişim, resim ön izlemesinde ise Photobucket eski resimleri silmemi ya da ücretli üyeliğe geçmemi istiyor. Neyse yöneticiler halletti.
Doğrusu Tan gazetesi başlığını görünce bayağı bir heyecanlandım, sonra tek sayfa olduğunu görünce biraz üzüldüm, daha sonra bu açıklamanızı görünce tekrar heyecanlanıp sevindim. Ne de olsa bir döneme damgasını vurmuş bir gazetedir Tan ve gazeteler bölümünde bir sayısının bile olması büyük önem taşır. Tan gazetesi ilk çıktığı zamanlar baştan aşağı erotik resimlerle doluydu, sonraları çıkan "Küçükleri Muzırdan Neşriyattan Koruma Yasası" sebebiyle bayağı bir soruşturmaya ve davaya maruz kaldı. Sanırım sizin yayınladığınız sayı da Tan'ın ikinci dönemine yani uslu çocuk olduğu döneme denk geliyor.. Neyse.. Size hem bu özel paylaşımınız için teşekkür ediyor, hem de şayet herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa hiç çekinmeden benden yardım isteyebileceğinizi bilmenizi istiyorum.