İpucu Gerilim Fotoroman Dizisi - Sayı 05 / Gerdanlık

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
ghaci54.jpg

Selam ve saygılar dostlar...

52308R.gif

İpucu Gerilim Fotoroman Dizisi - Sayı 01 / Öldüren Aşk
İpucu Gerilim Fotoroman Dizisi - Sayı 02 / İntikam
İpucu Gerilim Fotoroman Dizisi - Sayı 03 / Kurtlar Geliyor
İpucu Gerilim Fotoroman Dizisi - Sayı 04 / Şeytanın Gecesi

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
???

32 beğeni, 66 adet download ve sıfır mesaj...
Neyse, bu ara işlerimin biraz yoğunlaşmasından dolayı Savaş beye söz verdiğim Tom Braks Sayı 409 'u da yarın paylaşıma açtıktan sonra bir süre paylaşım yapamayacağım.
Gerçi yapılsa da yapılmasa da pek bir şey değişmiyor.
Yaş 64 ve tablo ortada; bilgisayar ve tarayıcı başında harcadığın saatlerce zamana, bel ağrılarına, az da olsa maruz kaldığın radyasyona ve fedakarlığa değmiyor. Bazı arkadaşlar paylaşım yapan dostların paylaşım yapmaya mecbur olduklarını düşünüyorlar herhalde...
Yazdıklarımın sadece bu paylaşımla ilgili olmadığını da rahatça söyleyebilirim.
Örneğin son paylaşımlardan 82 sayfadan oluşan Tommiks Sayı 81 için de aynı durum geçerli;
46 beğeni, 90 download ve sadece 1 mesaj (Sayın Beymelikli18 kardeşime teşekkürler...)
Selam ve saygılarla...

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,270
Yerden göğe kadar haklı siteminizi saygıyla karşılıyorum. Kendi adıma Özür dilerim. bizler için harcamış olduğunuz emekler basit ve kolay değil, Gönlü zengin çizgi roman paylaşımcı dostlarımızın sayesinde akla hayale gelemeyecek kadar büyük bir arşiv edindim. Bazen mesajla, bazen de beğen butonuyla beğeni ve teşekkürlerimizi dile getirdik. Paylaşımcı üstatlardan, bazen teşekkür etmenize gerek yok diye belirtiliyor. Bu aslında ben gibi arka sıralarda oturan etliye sütlüye karışmayan dersine çalışmayan tembel öğrenciler için belki de sitemli ince bir mesaj da olabilir.
Üstadım kalbinizi kırdık kendi adıma sizden özür dilerim. Tekrar tekrar tüm paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Elinize gönlü bol zengin yüreğinize sağlık. İyi ki varsınız. Sağlıklı günler dilerim.

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,241
5,398
Ellerinize sağlık çok teşekkür ederiz değerli üstadım.Elleriniz dert görmesin

Son düzenleme: