Tercüman Gazetesi Eki 03/a Asteriks Olimpiyatlarda

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Tercüman Gazete ekleri serisinden 3 / A
Gazete ekleri çok fazla üzerinde durulmayan bir alan olsada benim için nostaljik değeri bulunan yayınlar.Taramayı ben yaptım Petranyus tarafından orjinaline hiç dokunulmadan düzenlendi.Bütün yoğunluğuna rağmen sağolsun beni kırmadı düzenlemeyi kısa sürede bitirdi.İyi arşivlemeler.Slogan gibi oldu ama bir yerlerde unutulup gidecek bulunsun.Yukarıda dediğim gibi herkesin ilgisini çekmeyebilir benim içinse değerli yıllardır kütüphanede sakladığım eserlerden bende yitip gitmesin Petranyus lada aynı konudan bahsettik oda hocam unutulmasın en doğrusu bu düşüncesinde.Belki şöyle diyebilirsiniz daha önemli kitapları paylaşın ama biz unutulan ve kaybolma ihtimali olanları şimdilik paylaşma düşüncesindeyiz.Elimizdeki gazete ekleri bitince karikatür serisine başlamayı düşünüyoruz.Bir hayli karikatür kitabı varmış topladık Petranyusla birlikte hocam bunları nereden aldın Allahını seversen dedi.Aldığım ama inanın hiç okumadığım bir sürü karikatür kitabı yarışma eserlerinin toplandığı kitaplar vb.Planımız bu şekilde birde Petranyusla birlikte bu seriyide bitirebilirsek elimizde bulunan AKİM / TARZAN lara el atarak paylaşma düşüncesindeyiz.Bakalım zamanımızda olursa.Zaten Milliyet Çocuk 1983 Yılı devam ediyor onuda bitirebilirsek yeniden Petranyus la durum değerlendirmesi yapacağız.Şimdilik bizim master planımız bu şekilde gidecek.Kendinize çok iyi bakın ( akıl sağlığınıza fiziksel sağlığınıza ruh sağlığınıza dikkat edin canınızı sıkacak ortam ve durumlardan kaçının sizi rahatsız eden herkes ve herşeyden uzak durun moralinizi her zaman yüksek tutun :))

TARAMA : ABOLARDİS DÜZENLEME : PETRANYUS

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Söylemeyi unuttum Petranyus dostumunda herkese selamları var.İhtar geldi şimdi yanımda kahve içiyor da muhterem.:D