Lanfeust des Etoiles #4 - Le Buveur de Monde (ÇB)

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,684
Lanfeust, kocaman Abraxar gezegenini geçitten geçirmişti ama ekip ayrı düşmüştü. Bakalım "Lanfeust Yıldızlarda" serisinin dördüncü albümünde neler bizi bekliyor. İçinde yine tanıdık simalara rastlayabilirsiniz. Seriyi takip edenlere keyifli okumalar dilerim.

polr6j58j

pnrWHcuWj

pnyTRgwyj

plfzj7XLj

88.1 Mb

Moderatör tarafında düzenlendi:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Çok teşekkürler sevgili gaston, bir türlü fırsatını bulamadım, eğer zaman bulursam Cixi'nin pin-uplarını arayacağım. Soleil Kızları diye 23 kitaplık bir pin-up serisi vardı, onu gözden geçirmek gerekiyor :D

Bu arada erotik pin-uplar hakkında forum yönetiminin görüşleri nedir acaba, Soleil rahat rahat yayınlıyor, biz yayınlayabilir miyiz?

Mesela ;

Couv_9509.jpg

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
Çok teşekkürler sevgili gaston, bir türlü fırsatını bulamadım, eğer zaman bulursam Cixi'nin pin-uplarını arayacağım. Soleil Kızları diye 23 kitaplık bir pin-up serisi vardı, onu gözden geçirmek gerekiyor :D

Bu arada erotik pin-uplar hakkında forum yönetiminin görüşleri nedir acaba, Soleil rahat rahat yayınlıyor, biz yayınlayabilir miyiz?

Mesela ;

Couv_9509.jpg

Ben bu kitapları gördüm herhalde aldımmı yoksa.

Abi çizgi olduktan sonra erotiktede hard olmadıktan sonra neden yüklenmesinki.

Gerçek hayatın bir gerçeği erotizm değilmiki.

Bence yüklenebilir.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Her ne kadar Akdeniz akşamları şarkısının orjinalini merak etsem de yine çok keyifle okudum...
Tek kelime ile mükemmel.
Teşekkür ederim.