Lanfeust des Etoiles #1 - Un, deux... Troy (ÇB)

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,636
Christophe Arleston ve Didier Tarquin'in "Lanfeust de Troy" serisini beğenenler için "Lanfeust des Etoiles" serisinin ilk bölümü karşılarınızda. İlk seri tam bir epik fantazi iken bu sefer bilim fantaziye geçiş var. Bir nevi Star Wars. Truva gezegeninin kuruluşu hakkında bilgi veriliyor bu ilk bölümde ve büyüleyici bir gezegenden büyüleyici bir galaksiye kapılar açılıyor. Yeni türler, yeni canavarlar, yeni gezegenlerde...

Umarım ilk seriyi okuyanlar, bu ikinci seriden de aynı keyfi alır. Okumayanlara da ilk seriden başlamaları önerilir.

pmqZb6r2j

pljU6aKTj

pnyCaTxaj

pntbzclaj

poNsZSbpj

88.6 Mb
Font: Meanwhile

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Ekran başına geçtiğimde böylesine güzel bir sürprizle karşılaşmak bu gri ve yağmurlu pazarımı güzelleştirdi.
Teşekkürler sevgili gaston...
Eminim ki beğeneceğim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Bu kitaplar okunmaz mı?.. Mükemmel çalışmalar. Teşekkürler, arkadaşlar.:)

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
GÜNÜN EN GÜZEL SÜRPRİZİ..ÇOK TEŞEKKÜRLER GASTON.BİZLERE YEPYENİ UFUKLAR VE EŞSİZ GÜZELLİKLER SUNDUĞUNUZ İÇİN...

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Her sayfada ortalama 20 konuşma balonu.
Gerçekten mükemmel bir çeviri ve balonlama işçiliği.
Çok teşekkür ediyorum.

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
429
655
Yine harikalar yaratıyorsun dostum eline sağlık :) bu arada Grimm fairy Tales serisinin çevirisine devam etmeyi düşünüyor musun acaba

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,636
Yine harikalar yaratıyorsun dostum eline sağlık :) bu arada Grimm fairy Tales serisinin çevirisine devam etmeyi düşünüyor musun acaba

Teşekkürler, zaman bulabilirsem arada bir bir-iki tane çevirebilirim ama çevirecek o kadar çok çizgi roman var ki insan içinde kayboluyor...

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,090
Dünya
Çok iyi tasarlanmış bir evren, sımsıcak karakterler, insanı içine alan bir serüven.
Frankofonlarda sevdiğim her şey bir arada. Pazarımızı renklendirdiğiniz için çok teşekkürler değerli Gaston.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Taa, 2015 başında sevgili Odenat'a Lanfeust De Troy'un da dilimize kazandırmaya değer bir seri olduğunu söyleyip, yerimi o günlerden ayırtmıştım. :) Kısmet 2019'a imiş.

Bu muhteşem külliyata el attığınız için tekrar teşekkür ediyorum..

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Efsane bir seri daha başlamış, inşallah devam edip, sonlanır ve bizde zevkle okuyup, arşivleriz.. Çok ama çok teşekkürler GASTON!...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Taa, 2015 başında sevgili Odenat'a Lanfeust De Troy'un da dilimize kazandırmaya değer bir seri olduğunu söyleyip, yerimi o günlerden ayırtmıştım. :) Kısmet 2019'a imiş.

Bu muhteşem külliyata el attığınız için tekrar teşekkür ediyorum..

Ben Arran'a başlayınca Lanfeust'a başlayamadım. :D Böyle iki tane 90-100 kitaplık fantastik seriyi bir arada götürmem mümkün değildi. Arran daha büyüklere yönelik bir seri olduğundan onu tercih etmiştim. (Sakın yanlış anlaşılmasın, Lanfeust da büyüklere yönelik ama onda daha naif, eğlenceli bir hava var.)

Neyse ki Gaston dostumuz imdadımıza yetişti. Kendisine bir kere daha teşekkürler.