Lanfeust de Troy #5 - Le Frisson de l'Haruspice (ÇB)

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,684
Lanfeust ve dostları, Culhaig'de Thanos'u yenip Efsanevi Hayvan Magohamoth'un fildişinden kabzası olan kılıcı ele geçirdikten sonra Eckmül'ün kargo ejderhasıyla yola çıkmışlardı. Bakalım bu yolculuktan sonra hayat nasıl geçiyor ? Yeni macerayı Diyarlıların keyifle okuması dileğiyle.

pmgky9mjj

pn0vNIfyj

pl8szH3sj

pmqggE7nj

Moderatör tarafında düzenlendi:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Geçen kitabı kaçırmışım. En son 3.yü okuduğumu hatırlıyorum, şimdi okuyacak 2 kitap oldu :D Çok teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Mükemmel bir seri...
Okurken çocukluğumda okuduğum çizgi romanların tadını alıyorum.
Gerçek anlamda çok değerlisiniz.
Sevgili Gaston, odenat ve frankofon çeviren herkes...
Sayenizde asla basılmayacak kitapları okuma olanağı buluyorum.
Sağolunuz...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,745
İstanbul
Nefis... Bu gecenin çizgi romanı bu işte. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sayıda yine bir Cumartesi akşamına denk gelmişti ve geceyi bu kitabı okuyarak sonlandırmıştım. Aynı şeyi yapacağım. :) Çizgi roman keyfimizi zirveye çıkartan bu tür kitapları bize sunan sevgili Gaston'a çok teşekkür ediyorum.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Kitabım gelmiş. 8 tane olacak. Az kaldı. Bileğinize kuvvet. Teşekkürler, Gaston. içinde bir balon unutulmuş ama olsun varsın, her güzelin bir kusuru bazen vardır.:)

Son düzenleme:

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,684
Kitabım gelmiş. 8 tane olacak. Az kaldı. Bileğinize kuvvet. Teşekkürler, Gaston. içinde bir balon unutulmuş ama olsun varsın, her güzelin bir kusuru bazen vardır.:)

Eksikliği bildirdiğiniz için teşekkürler lotoloto, eksik balonları tamamlayıp linki değiştirdim.

Eksik balonlar şöyle:

Hebus :"Sanırım bu sempatik tüccarın teklifinden yararlanacağım." "Ben sizi bulurum hemen."

Bu kareye geldiğimde ben de aynı teklifi değerlendirip bir kadeh almaya gitmiştim dönünce atlamışım demek :)