Les Petits Hommes 03 Küçük Adamlar

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,636
"Geçmişin Savaşçıları" , Küçük Adamların Maceralarının üçüncüsü. Düzenleme Melih41, balonlama Altan ve benim çevirimle, sizlerle buluşuyor. İçinde yakın tarihin ünlü simalarını da bulabileceğiniz bir macera. Çevirmesine çevirdim de, orijinalinde Fransızca bazı karakterlerin kendi dillerinde Fransızcayı telaffuzu ile yazılmıştı, dolayısıyla Türkçeye çevirdiğimde aynı havayı vermiyor. En azından okurken, karakterlerin milletine göre Türkçeyi konuştuklarını hayal edin derim! Tabi ki Fransızca bilenlerin bahsettiğim yerlerin Türkçeleştirilmesine önerileri varsa süper olur netekim!

Bu, niki Gaston yaptıktan sonraki ilk paylaşımım, klasörün adı aynı kaldığı için mskyrider klasöründe paylaşıyorum. Bu da kim demeyin!

Bir de bekleyenlere, kısmet olursa yarın, Lanfeust'ün üçüncüsü geliyor!

poiTFsYBj

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,675
İstanbul
Bu gecenin keyif çizgi romanı geldi işte. Ne güzel. Hem de ne keyif. Üç ustanın elinden çıkan, muhteşem ve eğlenceli bir çizgi roman. Biraz önce okuduğum korku çizgi romanından sonra çok iyi gelecek. Bir günde ne kadar farklı çizgi romanı peş peşe okuma, inceleme şansına sahip oluyoruz, değil mi? İnanılmaz.

Teşekkürler, sevgili dostlar.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Bu kitap üç usta tarafından yapılmış. Sadece kapak yeter. Teşekkürler, arkadaşlar.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Muhteşem üçlüye teşekkürler...
Çok keyifle okunan, muhteşem balonlama ile nefis bir çizgi romanımız daha oldu...

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Gaston, Melih41, Altan, işte muhteşem üçlüden de ancak böyle harika paylaşımlar çıkar. Zevkle okuduğum frankofonların güzel örneklerinden birini daha bizlerle buluşturduğunuz için teşekkürler.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
İşin içinde üç ustanın emeği olunca güzel bir eser ortaya çıkmıştır muhakkak . Paylaşım için teşekkürler .