Lanfeust de Troy #2 - Thanos l'Incongru (ÇB)

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,636
Arleston ve Tarquin'in Lanfeust de Troy serisinin ikinci cildi: Thanos l'Incongru - Aykırı Thanos.

Bu bölümde, Eckmül Akademisini, âlimleri ve Thanos'u görüyoruz.

Lanfeust de Troy serüveni 8 ciltte bitiyor, ama Odenat'ın da söylediği gibi Troy evreninde en az 80 cilt var. Gün ola, harman ola.

Bu pazar sabahında hepinize keyifli okumalar!

pmeNrZxOj

pmub4W3kj

pltMpbAYj

pmckmtuDj

Boyut: 70.1 Mb
Kullanılan font: Meanwhile

Moderatör tarafında düzenlendi:

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Çok teşekkürler mskyrider.Frankofon paylaşımları arttıkça çok seviniyorum.Çünkü ne zaman çizgiroman yayınlayan arkadaşlarla konuşsam ve yeni bir frankofon yayın projeniz var mı diye sorsam aldığım yanıt hep aynı oluyor.Türkiyede satmıyor.Odenat bey başta olmak üzere siz mskyrider, ekenciz,kadirnip,bir süredir aramızda olmayan Esattır ve tabiki Sensei arkadaşlarımız bizlerin bu konuda ki özlemini gideriyor.Bu nedenle bu forumda adını burada paylaşmayı unuttuğum tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletmeyi bir borç biliyorum.Sevgilerimle...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Ne kadar eğlenceli bir bölüm, ilk 20 sayfayı müthiş zevk alarak okudum, kalanına akşam devam edeceğim. Çok teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Bir önceki sayı gibi bu sayı da çok eğlenceliydi. Sevgili mskyrider'ın kullandığı dile bayıldım. Bu sayı da su gibi akıp gitti.

Çok teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Demek ki kaldı 78 sayı...
Mükemmel ötesi bir çizgi roman ve çok keyifli bir çeviri...
Bizim evreni değiştirip Troy evreninde mi devam etsek!..
Çizgi roman budur dedirten bu çalışma hep sürer inşallah...
Teşekkürler.