Lanfeust de Troy #1 - L'Ivoire de Magahamoth (ÇB)

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,684
Lanfeust de Troy, senaryosunu Christophe Arleston'un yazdığı, çizimlerini Didier Tarquin'in yaptığı, özgün dili Fransızca olan ve yayımcısı SOLEIL Productions'un tanınmasını sağlayan fantastik bir çizgi roman serisidir. Aslında seriden de öte, kendi evrenini yaratmış ve başka serilere de ön ayak olmuştur. 1994-2000 yılları arasında yayımlanmıştır.

Serinin ilk cildi olan "L'Ivoire de Magohamoth"da yani "Magohamoth Fildişi"nde, Truva dünyasında Lanfeust, Cixi, C'ian, Nicolede Hoca, Hebus ve Gök-Altın Şövalye ile tanışıyoruz. Aşağıdaki resimlerde daha detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Hepinize Eckmül'e doğru hayırlı yolcuklar dilerim, dikkatli olun yalnız yolda "Daş düşebülüü, ayı çıkabülüü..."

plCDGxyqj

pnhLiTikj

pmnnBgusj

Mediafire
Boyut: 66.1 Mb
Kullanılan font: Meanwhile

Moderatör tarafında düzenlendi:

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,315
30,803
İzmir
Değişik konular, değişik çizgilerden hoşlanıyorum..Teşekkür ederim üstadım...

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,626
bildim bilesi frankofonları daha bir severim nedense karakterlerin çoğu karikatürize edilmiştir ve bu da güzel birşeydir zaten ortadünya(bana göre bütün çizgiromanlar fandünya eserleridir) gerçek değildir ve gerçekçi olması da gerekmez ama paylaşımınız gerçekten güzel ön..dö..üç..gibi sağolun teşekkürler

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Çok güzel bir seçim uzun soluklu bir listenin ilk kitabını indirirken hem açılayıcı bilgilere hemde frankofana takıldım kaldım.Teşekkürler üstad.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Troy serisinin çevrildiğini de gördüm ya, nasıl mutlu oldum. Zamanında ben de düşünmüştüm ama gözüm yememişti. Çok teşekkürler, Allah kolaylık versin, kaldı 79 kitap :D

METİN

Yeni Üye
26 Mar 2017
39
70
Ankara
mskyrider şefim inşallah bu seriyi çevirecek zamanı ve gücü kendinde bulabilirsin. Bu tür çizgi romanlar ilgimi çok çekiyor. Bu yüzden size ve sizin gibilere çok teşekkürler. Serinin diğer kitaplarını da sabırla bekliyorum. Saygılar sevgiler.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,689
Paylaşım muhteşem,
Sunum harika.
"Beğenilerden zemin çökebülüü,
Teşekkür sağnağından ıslanabülüüsünüz..."
...
Emek ve paylaşım için teşekkürler.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,914
Troy serisi çizim ve konu olarak son zamanların en iyisi (benim için.)
Yabancı dillerde defalarca dijital sayfalarını çevirdiğimiz bu seriye
istikrarını ispat etmiş sevgili Murat el attıysa devamları da gelecek
demektir. Keyfimize keyif kattın teşekkürler Mskyrider..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Bugün okuduğum ikinci frankofon ve inanılmaz keyif aldım...

Şarkı seçimleri mükemmel :) Sadece şarkılar değil, dil hârika... Çok ama çok beğendim. Teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,646
Kasımpaşa
Troy serisinin çevrildiğini de gördüm ya, nasıl mutlu oldum. Zamanında ben de düşünmüştüm ama gözüm yememişti. Çok teşekkürler, Allah kolaylık versin, kaldı 79 kitap :D

80 kitaplık bir seri ha!..
Hele de benim en sevdiğim yerden...
Müthiş bir haber...
Haydi o zaman büyülü dünyaya...
Teşekkürler dostum.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Çooook çok uzun zamandır beklediğim çeviri...Ayaklarını yerden kesen insanın. Teşekkür ederim bu zorlu serüvene çıktığınız ve bizi de yanınızda götürdüğünüz için...

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Bulabildiğim tüm sayılarını toplayıp kenara koyduğum serilerden biri.
Bu işe birilerinin el attığını görmek her şaşırtıcı hem de harika bir haber.
Emeklerinize sağlık. Kolaylık dilerim.