Les Petits Hommes 01 Küçük Adamlar

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,636
Melih41,Altan ve Mskyrider (nam-ı diğer Gaston, lotoloto ve Dedecan 61'e hürmetler) üçlüsünden yeni bir Frankofon serisi: "Les Petits Hommes" !

Franquin'in biraz gölgesinde kalmış, çizimleri Gaston Lagaffe'a benzeyen, Pierre Seron'un bu serisini "Küçük Adamlar" olarak sizlere sunmaya başladık. Küçük Adamlar'ın nasıl küçüldüğünü merak ediyorsanız iç kapaktan öğrenebilirsiniz.

Türkçe bu serinin çevrilip çevrilmediğini bilemiyorum. Sanki görmüşüm gibi gelmiyor da değil... Tarihçesi sağlam olanlar lütfen buradan bildirsin ki biz de öğrenelim.

Hepiniz keyifli okumalar!

pogTFb3Jj

Moderatör tarafında düzenlendi:

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Her gün yeni bir serinin bulunduğu şu frankofon dünyası sanki bitmek tükenmek bilmeyen bir derya gibi. Tam benim sevdiğim türden çizgiler ve konular. Balonlama ise mükemmel. Reklam tabelalarını bile çok güzel Türkçeleştirmişsiniz.
Mskyrider'e, yardımlarından dolayı da Altan ve Melih41 arkadaşlara bu güzel eser için çok teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Bence de tam benlik...
Her yönüyle çok beğendim.
Emeği geçen değerli dostlarımız Sayın "Mskyrider, Altan ve Melih41" kardeşlerimize teşekkür ediyorum.
Saygılarla..
.
52308R.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Vallahi ben ilk kez okuyacağım desem çarpılırmıyım bilemedim...
Gerçekten hatırlamadığım ve bilmediğim bir seri...
Heyecanla inmesini bekliyorum.
Zaten altan ve melih41 çizgi roman aşığı insanlar, birde mskyrider yabancı dile hakimiyeti ve çizgi roman aşkı ile aramıza katılınca olmazlar olur hale geldi...
Sağ olun var olun...