GARTH-13 ALBÜM 7.MACERA: Beyinde Yolculuk(The Brain Voyagers)

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
GARTH- SAYI 7-BEYİNDE YOLCULUK-THE BRAİN VOYAGERS ve
GARTH HAKKINDA BİLGİLER VE GÖRSEL DOSYALAR
beyndeyolculuk01.jpg
beyndeyolculuk02.jpg
garth7101.jpg
garth73801.jpg

garthhakkindablglervegrseller21.jpg
garthhakkindablglervegrseller46.jpg
.

BEN KONU GİZLEMEM,PAYLAŞIM GÖNÜL VE ÖZVERİ İŞİDİR.
TEŞEKKÜR EDENDE SAĞOLSUN,ETMEYENDE.
AMA; GÜZEL SÖZLERLE GÖNÜLLERİNİ AÇAN DOSTLARIMA
AYRICA TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.
SİTEMİM; MALUM DİĞER FORUMUN PAYLAŞIM DIŞI BULDUĞUM TUTUMUNU, SEVGİLİ ÇİZGİ DİYARIMIZA TAŞIDIKLA-
NI DÜŞÜNDÜĞÜM BAZI DOSTLARIMIZA.
BEĞENİ VE MESAJ ALMAK BENİMDE HOŞUMA GİDİYOR.
AMA GÖNÜLDEN OLURSA.
DOSTLAR;(İSTEMEM AMA YAN CEBİME KOY) GİBİ BİR
DÜŞÜNCEM OLDUĞU ASLA AKLINIZA GELMESİN.EKLENTİ VE
LİNKLERİ GİZLEYENLERİN İZLENME PAYLARININ YÜKSEKLİĞİNDE
YASAK SAVMA KABİLİNDEN MESAJLARIN ROLÜNÜ GÖZLEDİĞİM
İÇİN ÜZÜLDÜM.AMACIM KİMSEYİ KIRMAK DEĞİL.CANDAN NAÇİZANE BİR UYARI.
SÜRÇÜ LİSAN ETTİYSEM AFFEDİN.İYİ NİYETİME VERİN.
HEPİNİZE SEVGİLERİMİ VE SAYGILARIMI SUNARIM.

/Çizgi Diyarı'na Hoşgeldiniz
Karşılıksız ve gönülden paylaşımın esas alındığı, ulaşırken hiçbir kısıtlamayla karşılaşmayacağınız, içinde kendinizden birşeyler bulabileceğiniz diyarımıza katılmak ve destek olmak için Ücretsiz Üye Olup Paylaşıma Başlayabilirsiniz... /

Moderatör tarafında düzenlendi:

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
724
193
Bütün paylaşımlarınızı takip etmeye çalışıyorum emin olunki kuru bir teşekkürün yetmeyeceğinin bilinciyle beğendiğimi özellikle beğeni butonunu kullanarak göstermeye çalışıyorum ama bunun dahi yeterli olmadığının farkındayım bence paylaşımınızın bunların değerini bilen başka dostlara da ulaşabildiğini bilmeniz eminimki hem sizi daha mutlu edecek hemde bizi :).emeğiniz ve paylaşımınızdan ötürü çok ama çok teşekkürler elleriniz kollarınız dert görmesin

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,634
çok teşekkürler zamangezgini , özel kitapların kadar güzel tanıtım yazın içinde sağol . ne heyecanla okumuştum asimov'un romanlarını. şimdi indirip birde Garth'tan okuyacağım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Sevgili dostum,
her şey bir yana Garth bir yana
mükemmel tanıtımlarla
mükemmel maceraları bizimle paylaşıyorsun,
her bir kareyi okurken çok keyif alıyorum.
Olağanüstü bir arşiv oluşturup
yalnızca çizgi romanseverler okusun diye
hiç bir şey beklemeden paylaşman
paylaşmayı bilen insanlardan olman
benim için büyük şans.
Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
İlginç paylaşımınız ve Savok arkadaşımızın dediği gibi paylaşım kalitesi bizleri çok memnun ediyor.Özveriniz ve paylaşma isteminizden dolayı kutlarım sevgili kardeşim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Teşekkürü hak eden bir emek ve aynı güzellikte duygularımızı tercüme olan yazı...
Gönül dolusu teşekkürler dostum,sağol.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
hiç bilmediğim bir eseri ayrıntılı bilgilerle izlemek büyük keyif veriyor.
eline sağlık üstadım.:)

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Bu sayıyı kaçırmışım, yana yakıla arıyordum. Çok teşekkür ederim.

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
587
Unutulmuş diyarların, unutulmaz eserlerini bizlere kazandırdığınız için çok teşekkür ederiz..

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,944
Çok teşekkürler Sevgili Zamangezgini. Tüm bu emekler kaybolmuyor emin ol. Ben hep kültürün bir konu üzerinde (aklınıza ne gelirse) derinlemesine araştırılmasıyla meydana geldiğine inanırım.

Çağlar boyunca insanın bilgi birikiminin hani denir ya imbikten süzülmesiyle günümüz insanı ve ona ait değerler nasıl oluşuyorsa; kültür de sen ve senin gibi insanların çabaları, emekleri, merakları, ilgileri ile oluştuğunu düşünüyorum.

WolverineLives

Yeni Üye
6 Ara 2022
3
7
Merhaba, foruma yeni üye oldum. Yapılan paylaşımlar beni çocukluğuma geri götürdü. Herkesin eline, yüreğine sağlık diyorum. Doğan Kardeş, Milliyet Çocuk Dergisi, Tarkan, Karaoğlan, Red Kit, Asterix, Tenten ve adları buraya sığmayacak sayısız dergi ve çizgi roman ile büyümüş bir neslin üyesiyim ve bu anlamda çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

Garth ile ilk kez Mandrake dergilerinin arkasına iliştirilmiş bir çizgi roman olarak tanıştım ve çok beğendim. Özellikle büyük usta Frank Bellamy’nin (toprağı bol olsun) sanatını konuşturduğu maceralar beni görsel açıdan çok etkilerdi. Bugün aynı çizgilere baktığımda duyduğum heyecanda hiçbir eksilme yok. Bellamy zamanında Doğan Kardeş’te yayımlanan Ateş Kaptan (orijinal adı Captain Scarlet and the Mysterons) ve Fırtına Kuşları (orijinal adı Thunderbirds) çizgi romanlarını da resimlemişti. Garth paylaşımı için paylaşımcı üyeye çok teşekkür ederim.