Garfield (11.01.2017)

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
NldmNg.png

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,847
Navajo Köyü
Sevgili Lobador;
Sakın yanlış anlama ben değil bir arkadaşım söyledi:
Garfield'leri ne zaman derleyip medifire olarak sunacaksınız diye.
Ben değil ama arkadaşım çok merak ediyor. ;)

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Sevgili ertekin,
Arkadaşınıza deyin ki sitemizde zaten garfield comic strips diye bir bölüm var, garfieldlar'da sitede günlük yayınlanıyor o yüzden Lobador fırsat buldukça ya da başkası eklemedikçe kendisi günlük olarak eklemeyi düşünüyormuş :)

Bu arada şaka bir yana sevgili ertekin eğer öyle birşey iyi olur diye düşünüyorsan en baştan itibaren yavaş yavaş garfieldları çevirmeye başlayıp cbr haline getirebiliriz. Ben çeviri için gönüllüyüm, sen de balonlama için gönüllü olur ya da gönüllü olacak bir arkadaş bulursan yavaş yavaş bunu kitap haline getirebiliriz .

Arkadaşına da selamlar :)

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,847
Navajo Köyü
Sevgili ertekin,
Arkadaşınıza deyin ki sitemizde zaten garfield comic strips diye bir bölüm var, garfieldlar'da sitede günlük yayınlanıyor o yüzden Lobador fırsat buldukça ya da başkası eklemedikçe kendisi günlük olarak eklemeyi düşünüyormuş :)

Bu arada şaka bir yana sevgili ertekin eğer öyle birşey iyi olur diye düşünüyorsan en baştan itibaren yavaş yavaş garfieldları çevirmeye başlayıp cbr haline getirebiliriz. Ben çeviri için gönüllüyüm, sen de balonlama için gönüllü olur ya da gönüllü olacak bir arkadaş bulursan yavaş yavaş bunu kitap haline getirebiliriz .

Arkadaşına da selamlar :)

Ben dünden hazırım;
Ne zaman müsaitseniz...