33.İstanbul Kitap Fuarı

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,862
resim.png

Kitap severler için bulunmaz bir fırsat.

Kitap Mevsimi Başlıyor

İstanbul Kitap Fuarı 8 Kasım Cumartesi günü 33. kez kapılarını TÜYAP
Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılmıştır.

Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bu yıl 8-16 Kasım 2014 tarihleri
arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi- Büyükçekmece’de
kapılarını açacak.

Türkiye ve yurt dışından 850 yayınevi ve sivil toplum
kuruluşunun katılımıyla düzenlenen İstanbul Kitap Fuarı’nda söyleşi,
panel, çocuk etkinlikleri ve dinletilerle birlikte 270 etkinlik
gerçekleştirilecek.

rokesmith

Yeni Üye
28 Eki 2014
23
10
gerçekten çok güzel bi organizasyon hem metrobüs sayesinde ulaşım zor olsa da karışık değil artık. tam önünde inmek çok güzel.
bu sene benim için en güzel şey uykusuzun 2007 yılında çıkan ilk sayısını elden almak en güzel şey oldu.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,862
Dün fuardaydım,
Büyülü rüzgar,marmara çizgi,oğlak yayıncılık,ntv çizgi roman adına ilk gözüme çarpanlardı.
Ben gezdim hoşuma gitti.
Kalabalık gitmemenin avantajıyla baya gezdim ve aradığım bazı kitapları alma imkanım oldu.:Ğ
Herhalde bir defa daha giderim.
En rahat yolculuk metrobüs,akşam geç saate kalmazsanız sıkıntınız olmaz.
Tavsiyem mutlaka gidin.

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,016
Bastiani Kalesi
Fuar ortamları teorik olarak her zaman güzeldir, sonuç olarak ilgi alanındaki şeyleri toplu halde görüyorsun.

Ancak maalesef biz fuarcılığı pek bilmiyoruz. Fuarlarda kayda değer indirimler yapılmalı, çeşitli hediyeler, promosyonlar verilmeli gelenlere. % 20-30 indirimi ben zaten internet kitap satış mağazalarında alıyorum, evime kadar da geliyor, aynı indirimi yapan yayınevinin standına niye gideyim, o kadar uzun yola. Kitap fuarındaki indirimler en az % 40-50'den başlamalı, ama çoğu yayınevi buna yanaşmıyor bile, ellerindeki stokları eritebilecekken 25 TL'lik kitabı 22 TL'den satıyorum hadi fuara gelin diyorlar, yemez... Millet olarak çoğu işde olduğu gibi fuarları da iş olsun diye 1-2 haftalık kitap avm'si mantığında yapıyoruz bence.

Son düzenleme: